Kaçak akım rolesi Kafasına göre atıyor. 5 Dk de 5 saatte 1 günde değişiyor

Ne kadar dandik marka varsa hepsini bir araya getirmeyi başarmışsınız :) Böylesine harika bir "adi markalar mozaiğini" 27 yıllık meslek hayatımda hiç bir arada görmemiştim. Acilen hepsini değiştirin bağlantılarınıda güzel bir şekilde yaptırın ondan sonra konuşalım.(Tavsiye ürünler: Moeller,Schneider,legrand,ABB,(siemensin piyasada çakması çok dikkat!))
ustam bu siemens in çakması banada denk geldi iki sigorta yandı alt kısımlarında seri no yazıyor oaraya baktım değişik geldi diğerlerine göre kalın yazı idi elimi sürünce yazı çıkmaya başladı allahtan aldığım yeri biliyorumda daha oradan sigorta filan almıyorum tamda emin değilim am büyük ihtimal çakma bunu anlamanın başka yolu varmı yoksa yandıktan sonramı anlarız

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.

Forum istatistikleri

Konular
128,343
Kullanıcılar
450,182
Son üye
sinan yeşilkurt

Yeni konular

Geri