(Devlet kullanıyor) Yüksek Teknolojili Bir Vericiyi Nasıl Etkisiz Hale Getirebilirim ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sana mesajlar önce mr çektir diye önermiştim. Malum elektronik cihazlar yüksek manyetik alanda bozulurlar. Mr çektirirken yanınıza hiçbir elektronik cihaz almazlar hatta iletken olacak hiçbir metal ile girilmez. Nedenleri basit.

Hadi siz bi hastalık bahane edip bi mr çektirin. Mr cihazının magneti o cihazı bozacaktır.

Ayrıca sayın @Under Ground 'un bahsettiği her çalışan cihaz ısı yayar. Bu ısı sorununu nasıl çözmüşler konusundan bahsetti. Biz ankarada gölbaşındaki uydu uplink istasyonunda bile güçlü cihazlarla ve büyük çaplı antenlerle ancak uydu bağlantısı kurabiliyoruz. O kadar soğutma sistemi enerji harcayan verici cihazları kalın kablolar ve büyük çaplı antenlerle bile uyduyla ancak bağlantı kuruyoruz. Sizin içinizdeki pirinç tanesi büyüklüğündeki bu cihaz nasıl uydu bağlantısı kuruyor ben hala anlayamadım.

Bakım ben yüksek bir yazılım uzmanıyım. Mesela bu kullandığımız sitenin aynısını veya daha iyisini çok farklı şekillerde sıfırdan elimle kodla yazarım. Hatta bu websitesi bir veritabanı kullanırken ben adeta şov yapıp hiçbir VERİTABANI kullanmadan çok büyük bir forum sitesi kurarım. İnsanlarda şaşırır kalır yahu veritabanı olmadan bir forum sitesi nasıl yapılabilir der. İşte buda benim sanatımdır. Şimdi elektroniği çok iyi bilenler oturur böyle bir teknoloji rahatlıkla geliştirir ve insanlar derki yahu bu uyduyla nasıl bağlantı kuruyor? Yani benim anlatmaya çalıştığım şey bu işin ustaları şov yaparak böyle bir teknoloji geliştirmiş ve bu teknoloji çok iyi çalışıyor.

... yıllar önce göz arkasına mikroçip yerleştirerek kısmi görme sağlanıyordu.. çok büyük olasılıkla insan gözünü kamera olarak kullanıp görüntüleri dışarı aktaran ve vücut sıcaklığından veya elektriğinden beslenen mikroçip yapılmıştır..
sonuçları ürkütücü olabilir..

Üzerinize mesafesi çok kısa bir jummer koysanız nasıl olur . Bunları taşımanın yasal bir engeli var mı acaba ?
Jummer kullanamıyorum çünkü hem yasal değil hemde yalnızca izni olanlar kullanabiliyor ayrıca istesemde jummer temin edemiyorum çünkü kimse satmazki bana

Jummer kullanamıyorum çünkü hem yasal değil hemde yalnızca izni olanlar kullanabiliyor ayrıca istesemde jummer temin edemiyorum çünkü kimse satmazki bana
Acaba osiloskop proplarini vücudunuzun çeşitli yerlerine değdirerek sinyal kaynağını bulamaz misiniz ?

.. hatta bu mikroçip beyin elektrosu gibi göz sinirlerindeki elektriği algılayan bir mikro olabilir ve kısa süren bir operasyon ile hedef ülkenin siyasi liderinin kafa deri altına yerleştirilebilir.. ve artık o liderin gördüğü herşeyi bir başkası da görür.. ve daha kötüsü o liderin beynine bazı sinyaller gönderilebilir.. o lidere tapan milyonlar bu şekilde yönlendirilebilir..

Şuanda kurban konumunda olan benim. Amma arkadaşlar çok tehlikeli bir yere doğru konu gidiyor aman deyim ne yazdığınıza dikkat edin. Ben, bütün ülkelerin devlet başkanlarını severim. Her ülkenin devlet başkanı çok kıymetlidir ve çok zor bir görev yükleniyorlar.

Arkadaşlar biz konumuza odaklanalım. Zaten bana karşı bu işi yapanların ben nelere cesaret ettiğinide çok iyi biliyorum çünkü çok korkuyorlardı

Şuanda kurban konumunda olan benim. Amma arkadaşlar çok tehlikeli bir yere doğru konu gidiyor aman deyim ne yazdığınıza dikkat edin. Ben, bütün ülkelerin devlet başkanlarını severim. Her ülkenin devlet başkanı çok kıymetlidir ve çok zor bir görev yükleniyorlar.

Arkadaşlar biz konumuza odaklanalım. Zaten bana karşı bu işi yapanların ben nelere cesaret ettiğinide çok iyi biliyorum çünkü çok korkuyorlardı
Peki bu vericinin nerede olabileceğini düşünüyorsunuz ? Mesela bazı ilaçlar kullanarak bu cihazın zarar görmesi sağlanamaz mi ? Çünkü bütün ilaç kombinasyonları kana karışıyor ve kanın da vücutta girmediği yer yok .

Amcam,tam kafa dengi ! :pGaz vermeye
devamki , malzemesi ! bol olsun.

Çip deyip duruyorsunuz, bu kanıya nasıl vardınız? Elinizde somut hangi bilgiler var? Takip edildiğinizi nasıl anladınız?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,325
Kullanıcılar
450,165
Son üye
kursatazy

Yeni konular

Geri