(Devlet kullanıyor) Yüksek Teknolojili Bir Vericiyi Nasıl Etkisiz Hale Getirebilirim ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Artık dünyanın öbür ucunda sinek uçsa diğer tarafından duyulurken, bahsettiğiniz ülke hangi gezegende merak ettim doğrusu!?:rolleyes:

Artık dünyanın öbür ucunda sinek uçsa diğer tarafından duyulurken, bahsettiğiniz ülke hangi gezegende merak ettim doğrusu!?:rolleyes:
Fazla teknoloji her zaman mutluluk vermiyor insanoğluna . Yazılı ve görsel medyadan bütün türkiye ye evde kal çağrısı yapılmasına rağmen güneşi gören türkiye ınsanları .....a koyarım hastalığının deyip kendini dışarı atıyor . Peki hindistan ve pakistanın bulduğu mekanik çözüm nedir . Cennetten çıkmış sopa . Sıkıysa çıksınlar bakalım . Herşeyi teknolojiye ve nezakete boğmak çözüm değil . Dozunda kullanışmış her şey makbuldür :)

Böyle bir konuyu ve konu içeriğini yazmamdan ötürü ve sadece bunlara dayanarak aleyhimde bana yüklendirebileceğiniz hertürlü şüpheden uzak hiçbir şekilde hiçbir somut deliliniz olmadığı halde "bana delidir, şizofrendir, paranoyaktır vb.. sıfatlar yükleyip bu şekilde bana iftira attığınızdan ötürü" aklıma birden fazla ihtimaller geliyor. Çünkü sizler açıkça bana iftira atıyorsunuz.

Düşündüğüm Bu ihtimaller aşağıdadır.

1-) Ya bu işi bana karşı yapanlar veya yaptıranlar zorda kaldıkları için bu forumdaki kişilere talimat veriyor veya yönlendiriyor ve sonrada onlar bu şekilde bana karşı yazı yazıyor.

2-) ya siz burada bahsetmiş olduğum teknolojiden tamamıyla habersiz olduğunuzdan ötürü böyle bir teknoloji yoktur deyip "paranoyak,şizofren ve deli" moduna girip saçma sapan mesajlar atıyorsunuz.

3-) Yada "paranoyak, şizofren, deli vb.. psikolojik ve ruhsal yönden" hastalıklarınız olduğu için bu şekilde mesajlar yazıyorsunuz.

4-) Veya burada bahsetmiş olduğum teknolojiyi bildiğiniz halde sırf açığa çıkmasın diye böyle bir teknoloji yoktur tiyatrosunu oynuyorsunuz.

5-) En önemliside mevcut bilgi düzeyinizin böyle bir teknoloji ilmini kavrayabilecek seviyede olmamasına rağmen egonuza yenik düşüp biz bilmiyorsak böyle bir teknoloji olamaz moduna girip böyle bir teknolojinin varlığını inkar ediyorsunuz.

Dahada geniş yazacak olursam lütfen aklınızı kullanmayı biraz düşünün. Ben sizlere yapay insan üretiyorlar desem yani bunada kahkaha atarsınız. Amma inanın teknoloji çok başka bir boyutta. Ben "imkansızdır" denilebilecek şeyleri çoktam aştım.

Bu arada bana yardımcı olabiliyorsanız lütfen söyleyin sıfırdan elektroniği nasıl öğrenebilirim. Araştırmalarım sonucunda "ares,isis,proteus vb.. birtakım programlara rastladım". Amma onlar bana şimdilik hitap etmiyor. Sizce sıfırdan elektronik öğrenebilmek için nereden başlamalıyım. En azından bu konuda bana yardımcı olursanız mutlu olurum. Böylelikle elektroniği öğrenip böyle teknolojiye benzer birşey bende yapabilirim ve bu teknolojiyi rahatlıkla önleyebilirim. Ben açıkcası şuandaki mevcut bilgi birikiminizin böyle bir teknolojiyi yapabileceğini düşünüyorum ancak çok geniş açılardan düşünüp iyice araştırmadığınız için böyle teknolojiler yapamıyorsunuz. Problem burada başlıyor. Herneyse.

Bu arada problemi yaşamış olduğum ülkede, ülke tamamıyla "kızlara ve kadınlara çok değer veriyor". Bu yüzdende herhangibi bir kızın veya kadının hiçbir somut delil sunmadan bir erkeği telefon kanalıyla iftira atmak suretiyle ihbar etmesinin hemen ardından ilgili devlet anında o erkekle ilgili gizli soruşturmalar açıyor ve o erkeğin bütün çevresine "telefon vb.. iletişim araçlarıyla" ulaşıp o erkeği rezil, rüsva ettiriyor ve ona karşı aşırı derecede kumpaslar kurmaya başlıyor. Tabiki Devlet bu işlemleri yaparken gizli hareket ediyor ve o erkeğin çevresinde hiçkimsede asla konuşmuyor. Yani Erkekde hiçbir zaman aleyhinde gizli soruşturmalar doğrultsunda işlemler yapıldığını anlayamıyor. Yani düşünün problemi yaşamış olduğum ülkede isteyen herhangibi bir kız veya kadın sadece telefonunda yetkilileri arayarak hiçbir somut delil sunmadan ihbar etmek suretiyle bir erkeğin hayatını karartabiliyor. Yetkililerde gizli soruşturmalar çerçevesinde kadın ve kız DAİMA HAKLIDIR düşüncesiyle hareket edip o erkeğin hayatını mafediyor. Problemi yaşamış olduğum ülke tamamıyla bir terör ülkesidir. Sizler DEVLET İŞKENCESİNE uğramadan benim ne demek istediğimi asla anlamazsınız. Bu yüzden problemi yaşamış olduğum ülkede bir erkeğin kız arkadaşının olabilmesi için DEVLETİN izin vermesi gerekiyor. Tabiki bu gizli işleyişlerden kızlar genel olarak haberdar ancak hiçbir erkek bu durumdan haberdar değil. Adeta MİDE BULANDIRICI bir ülke yani. Kadınlar ve Kızlar ise kurandada bildiğiniz gibi "kumpası ve iftirası" çok çetin olan kişilerdir. Hatta Kuranda bile şahitlik bakımında 1 erkek 2 kadına eşit tutuluyor. Artık "kadının ve kızın" durumunu siz düşünün.

Bu arada bana deli demek isteyenlerin içini rahatlatacak birşey söyleyeceğim. Şimdi söyleyeceğim şey benim aleyhimde olan ancak sizin lehinize olan birşey. Ben Allah tarafından Hz.Muhammed(SAV) görmüş birisiyim. Ancak sizler bunu anlamazsınız. Buna dayanarak bana dilediğinizi söyleyebilirsiniz amma iyi bilinki bana sizin demenizle hiçbirşey olmaz.

Bu arada problemi yaşamış olduğum ülkedeki problemi yaşadığım insanların bir kısmı öldürüldü, bir kısmı sürgüne gitti, bir kısmının başına türlü türlü işler geldi. Ve ülkenin milletide yavaş yavaş ipe gidiyor. Bu arada günümüzde olan bir virüs var. Ve inanın ben yazmaya kalkarsam korkmaya başlarsınız diye yazmıyorum.

Kahretsin ben ifşa oldum :( adam anında büyük resmi gördü oysa anlayamaz sanmıştım ,CIA yönlendirmesi ile cevap yazdığım ortaya çıktı şimdi beni ortadan kaldıracaklar . kardeş torbacın kimse hemen iletişimini kes gittiğin yol yol değil. Amatem'e filan yat .

Ben, CIA AJANLARINI çok severim. Ben, CIA adeta aşığım. Benim CIA ile ilgili hiçbir problemim olmaz, olamaz. Herneyse ben yöneticilerden bu konuyu silmelerini rica edeceğim çünkü konu çok farklı yerlere bilinçli olarak sırf başka nedenlerle çekilmek isteniyor

Ben, CIA AJANLARINI çok severim. Ben, CIA adeta aşığım. Benim CIA ile ilgili hiçbir problemim olmaz, olamaz. Herneyse ben yöneticilerden bu konuyu silmelerini rica edeceğim çünkü konu çok farklı yerlere bilinçli olarak sırf başka nedenlerle çekilmek isteniyor
Hayırlı amellerle meşgul olup garip gurebanin yüzünü güldüren bir kamu-özel sosyal yardımlaşma örgütü olmayan bir yabanci devlet istihbarat kurumunun neyine aşık oluyorsunuz . Yoksa sizi sevmeye mi programladilar.

rapor ( sol altta )
silinme işlemini bilmem ama konuyu kilitler düşüncesindeyim .
daha önce bir link vermiştim , silinme olmadı konuya kilit yapıldı .

lütfen : sizden soruma bir cevap beklemekteyim .

neden bu foruma bu yazıyı yazdınız ?
diğer başka bir forumlara yazmadınız .

sağlıcakla kalın .

Elektrik/Elektronikle ilgili insanların zekasını
( kendine göre / kendisiyle mukayese etmek
için olsa gerektir .:p

Bu konu silinebilirse çok mutlu olurum. Hakikaten tek bir tuşla bunu yöneticiler silebilir. Rica ediyorum lütfen bu konuyu silebilirmisiniz ?

Bu arada insanlar dilediklerini severler ve dilediklerinede söverler. Bu tamamıyla insanların bir tercihidir. CIA AJANLARINI sevmek ve onlara aşık olmak benim bir tercihimdir. CIA AJANLARINI sevmemek ve onlara düşman olmakta sizlerin bir tercihidir. Hiçkimse tercihlerinden ötürü sorumlu tutulamaz. İlaveten kimin haklı veya kimin haksız olduğunu yalnızca Allah bilir. Size kötü gelen birşey Allaha çok iyi gelebilir. İlaveten size çok iyi gelen birşeyde Allaha çok kötü gelebilir. Mesela bana göre problemi yaşadığım millette sıkıntı var amma o millete görede bende sıkıntı var. Bu durumda kimin haklı veya haksız olduğunu yalnızca Allah bilir.

Bu konu silinebilirse çok mutlu olurum. Hakikaten tek bir tuşla bunu yöneticiler silebilir. Rica ediyorum lütfen bu konuyu silebilirmisiniz ?

Bu arada insanlar dilediklerini severler ve dilediklerinede söverler. Bu tamamıyla insanların bir tercihidir. CIA AJANLARINI sevmek ve onlara aşık olmak benim bir tercihimdir. CIA AJANLARINI sevmemek ve onlara düşman olmakta sizlerin bir tercihidir. Hiçkimse tercihlerinden ötürü sorumlu tutulamaz. İlaveten kimin haklı veya kimin haksız olduğunu yalnızca Allah bilir. Size kötü gelen birşey Allaha çok iyi gelebilir. İlaveten size çok iyi gelen birşeyde Allaha çok kötü gelebilir. Mesela bana göre problemi yaşadığım millette sıkıntı var amma o millete görede bende sıkıntı var. Bu durumda kimin haklı veya haksız olduğunu yalnızca Allah bilir.
Şu an yaşadığı topraklari istila edip o topraklarin gerçek sahibi olan yüzbinlerce insanı vahşice katleden , bir o kadarını da afrikadan gemilere yükleyip istila ettiği topraklarda öldüresiye çalıştıran, hala dünya üzerinde binbir çeşit fitne fücur çeviren bir devletin istihbaratına aşık olmak da baya ilginç bir durum . Stockholm sendromu değildir inşallah , evlerden ırak olsun .

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,943
Son üye
Ali4129

Yeni konular

Geri