Cofaso 6,1 ( E - Plan 6,1 ) >Türkçe & Sorunlar Buraya !!!

bende bir süre çalıştım ama çok eksikleri olan bir program. hızlı çalışması gereken biri için uygun değil . üzerinde epey çalışılıp kullanıma sunulmalı .
herkese saygılar işlerinde kolaylıklar .

vista kullanıorum sql server trafik lambası yeşil yanmasına rağmen server sql hatası veriyor yardımcı olursanızı sevinirim

vista kullanıorum sql server trafik lambası yeşil yanmasına rağmen server sql hatası veriyor yardımcı olursanızı sevinirim

sn piratees :

Cofaso giriş ekranında URL kısmına bilgisayarınızın adı veya IP adresini yazarak giriş yapmayı deneyiniz. Sonuçla ilgili bizi bilgilendiriniz.

Kolay Gelsin..

bilg. adını url ye yazdım hem kucuk harflerle hem buyuk harflerle denedım" cant connect to mysql db" hatasını alıorum

bilg. adını url ye yazdım hem kucuk harflerle hem buyuk harflerle denedım" cant connect to mysql db" hatasını alıorum

Sn piratees : IP adresninizi yazarakta bağlantı kurmayı deneyiniz. İlk önce C:\Proram Files\cofaso 6.1\mysql\bin dizini içinde winmysqladmin.exe dosyasını bulun çalıştırın. Şağ alt köşede belirecek lamba yeşil olarak gelirse sistemin çalışması gerek.

Turgay ÇELEBİ.

cofaso 6.2 ile cofaso 6.1 arasında ki farklar nelerdir? Yardımcı olursanız sevinirim.

cofaso 6.1 ile cofaso 6.2 arasında ki farklar nelerdir. cofaso 6.2 nin yenilikleri ve üstün tarafları var mıdır. yoksa 6.1 ile aynı mıdır.

Malzeme kodu AP1+ST1-K1 şeklinde çıkıyor.malzeme isminin başına(-)işareti geliyor.bunu nasıl düzeltebilirim.teşekkürler

eplan öğrenmeye çalışıyorum.daha önce mert bilgi işlemden indirdiğim süreli olduğundan silmek zorunda kaldım.tekrar indirdim.ama malzemelerin önünde (-) işareti çıkıyor. kaybolmuyor.(AP1+ST-K1)gibi.bunu nasıl çözebilirim.teşekkürler.

Sayın yunustuncay,

bu eksi şayet projeyi DIN normuna uygun oluşturmuşsanız çıkar, yoksa çıkmaz. Yazdıklarınıza bakılırsa, sayfa düzeninin DIN normu projesi olmasını istemiyorsunuz. Çünkü DIN normunda hep - (eksi) sembol isimleri önünde olmak zorundadır.

Siz gene Mer Bilgi'ye sorabilirsiniz, fakat proje oluştururken "Yeni proje" penceresinde "Proje mantık tipi" satırında "Normal" seçmelisiniz. Bu eksiler ondan sonra çıkmamalıdırlar. Şayet DIN istiyorsanın bunların çıkması engellenemez!

Selamlar

cadsaopaulo

Forum istatistikleri

Konular
128,214
Kullanıcılar
449,995
Son üye
osmanguney15

Yeni konular

Geri