Cofaso 6,1 ( E - Plan 6,1 ) >Türkçe & Sorunlar Buraya !!!

arkadaşlar bu program vistada çalışıyormu?

evet çalışıyor ben vistada kullanıyorum

Farkında olmadan silmek istediğimiz projenin bir üstü yada bir altındaki projeyi tıkladık ve sildik ekrana gelen silmek istediğinizden eminmisiniz ileti kutusunuda okey ledik(doğru projeyi sildiğimizi sandığımız için) bu durumda geri dönüşüm kutusu tarzında bir koruma varmı ? geri getirme imkanı varmı ? yoksa soğuk su mu içmemiz lazım benzer bir tecrübe yaşayan arkadaşların yada çözüm olacak bir program işlevi bilen arkadaşların cevap yazmasını rica ediyorum
SAYGILAR

Bu program tamamen ücretsizmi yani ilerde süresi felan doluyormu ve bütün elektrik projelerini çizmeye uygunmu

programı kurdum ve gayet güzel çalışıyor yanlız takıldığım nokta şu; pano sembol dosyası ve çizgi sembolü var bunu programa nasıl aktaracağım yardımcı olurmusunuz

Sayın sevgiduvarı,

şayet Mert Bilgi'nin sitesinden en yeni sürümü indirdiyseniz, bildiğim kadarı ile bu semboller orda zaten var. Ben eski kullanıcıyım. Şayet yoksa, ana menüde Ekstralar altında sembol tasarımı var. Açılan pencerede import edebilirsin.

Yalnız Türk yazılımına ve şirketlerine destek olmalıyız, ticari kullanmayın bence. Biz lisanslı kullanıyoruz.

Selamlar

lisansl ve lisansız ürün arasında bir fark varmı?
ikincisi şuan bu programı ticari amaçlı değilde çğrenmek için kullanıyorum profesyonel olarak kullanırsam lisanslı olarak kullanırım uyarın için tşkler.
üçüncüsü dediğiniz gibi import yapıyorum fakat malzeme yönetimine kaydolmuyor mesela
simens 3TF42 kullanmak istiyorum her sefeinde malzeme yönetiminde import yapıyorum

Merhaba sevgiduvarı,

ben lisanssız veya demoyu kullanmadığım için eksiklerini bilmiyorum.

Fakat senin yukarıda nahsettiğin konunun bununla alakası olmadığı düşüncesindeyim, fakat kesin birşey diyemem.

Ya forumda daha detaylı arama yap, ya da Mert Bilgi'yi ara bence.

Selamlar

merhaba ,

eplan 5.5 ile cizilmiş bir programı cofasoda nasıl acarız ? Bana söylenen eplanda xmf uzantısına dönüştükten sonra açılabilir.Ancak bu dönüşüm nasıl sağlanır?

Arkadaşlar ben cofaso yu kurdum ama jvm sorun veriyo ne yapayım arkadaşlar bana yardımcı olurmusunuz teşekür ederim

Forum istatistikleri

Konular
127,955
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri