4. Cofaso Proje Yarışması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yarışmaya Dair cevaplar ektedir

Ayrıca Bu Organizasyondaki Arkadaşlara Teşekkürlerimi Sunarım

İyi Çalışmalar

Ekli dosyalar

• Kontrol Kalemi 4. Yarışma.rar
    3 MB · Görüntüleme: 8
4. cofaso proje yarışması için çizilen projeler için sarı syfalardan oluştumamız gerekiyormu sadece çizim sayfasımı gönderilecek

---Düzeltme---
PHP:
[ATTACH]9005.vB[/ATTACH]

Herkese Kolay Gelsin

Ekli dosyalar

• Cevaplar.rar
    4.7 KB · Görüntüleme: 5
:) şimdi gönderdim galiba.her ihtimale karşı pdf de gönderdim.

herkese başarılar tekrar:eek:

Ekli dosyalar

• proje4-eypd.rar
    3.6 MB · Görüntüleme: 6
  • EKTS_SORU-4.rar
    7.7 KB · Görüntüleme: 6
merhaba cemal uçkan,

otomatik sayfaları test amaçlı oluşturup kontrollerinizi yapın. Fakat bize göndermek zorunda değilsiniz.

Kolay gelsin.

Sn Cofosa

5. soruda dikkat ettimde göz önünde bulundurulacak hususlar demıssınız
a)motor koruma şalteri bunu verilen güce göre secmemiz içinmi söylediniz yoksa baska bi espirisi varmı. ikilemde kalıyorum baska anlamı varmı acaba.

Neden soruma cvp alamıyorum. Yarışma daha bitmedi bende cevaplarımı tamamlamaya calışıyorum. Daha iyi bir sonuc oluşması içinde takıldıgım konuda cvp beklıyorum sayet sorunun cvp ile alakalı ise sorunuzu cvplayamıyoruz diyebilirsiniz.

Herkese şimdiden başarılar...

Ekli dosyalar

• Cofaso Proje Yarışması Cevaplar.rar
    94.6 KB · Görüntüleme: 12
Neden soruma cvp alamıyorum. Yarışma daha bitmedi bende cevaplarımı tamamlamaya calışıyorum. Daha iyi bir sonuc oluşması içinde takıldıgım konuda cvp beklıyorum sayet sorunun cvp ile alakalı ise sorunuzu cvplayamıyoruz diyebilirsiniz.

Soru gayet açıktır. Lütfen tekrar tekrar okuyunuz.

Merhaba skcam,

5. soruda dikkat ettimde ...

Bu soruya senin tam istediğin cevap olmasada cevap verdik. Daha doğrusu buna benzer sorularada cevap yazdık.

Evvela şunu belirtmek isterim ki, birçok yarışmacının cevap verdiği ortamda biz kalkıp değerlendirmeyi etkileyebilecek cevaplar veremeyiz. Çünkü bu diğer katılımcıların, yaptıklarının doğru veya yanlış cevaplamış olduklarını, şayet yanlışsa neden bizede cevapları göndermeden önce bu açıklamayı yapmadınız, sorusunu getirecektir gündeme.

Şuana kadar bu açıklamayı okumadan çok sayıda yarışmacı cevaplarını gönderdi. Siz kendinizi cevap verenlerin yerine koyun ve alacağınız cevabın sizde bırakacağı izlenimi düşünün. Bize haj vereceksiniz.

Soruları çok basit sorduk. Elbette sizinde soruları cevaplamanızı istiyoruz.

Soruya bu aşamada ağırlıklı cevap veremediğimiz için üzgünüz.

Kolay gelsin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forum istatistikleri

Konular
127,969
Kullanıcılar
449,614
Son üye
Canipk

Yeni konular

Geri