Cofaso 6,1 ( E - Plan 6,1 ) >Türkçe & Sorunlar Buraya !!!

basit bir sorum var arkadaşlar (küçük bir çizimde bu programı kullanalım bakalım)

malzemeleri bir birine bağlarken mause ve bir tuşa basıp mause haraket ettirdiğimizde bağlamak istediğimiz hat bağlanıyordu bu iş nasıl yapılıyordu onu unuttuk,

Teşekkür ederim

sn günerdr
ekranın sağ tarafındaki ekleme parçalarından kullanımınıza uygun olanı seçip eklemek istediğiniz noktaya hizalıyorsunuz sol tuşla tıklayıp bırakıyorsunuz o kadar

teşekkür ederim,
ben yanlış anlattım galiba o bağlantıları biliyorum, onlardan seçmeden bir tuşa basıp mausu bağlayacağımız yöne doğru hareket ettirdiğimizde bağlanıyordu ister köşe olsun ister düz, yoksa ben başka programlamı karşıtırıyorum acaba

Sayın gunerdr,

köşeleri veya T parçalarını aldıktan sonra kontrol tuşunu tutup yön tuşları ile bu sembolleri bağlanma ihtimali olan yerlere otomatik olarak sıçratma imkanı var, bundan mı bahsediyorsunuz? Veya cihaz ucu veya PLC ucu klemensini kullandığımızda gene kontrol tuşunu tutarak farenin tekerleğini çevirince otomatikmen yer değiştiriyor.

cadsaopaulo

kardaşlar girişte paraola soruyo ne iş bilen birisi yazsın rica ediyorum...lütfen...yarıuşmayı kazanmak lazım. cofasa programı

Eğitim videosunda yazıyormuş yahu =) Küçük harflerle cofaso yazıcakmışıs =)

ilk açılışta gelen bölümde şifre otomatik yazılıdır "OK" tıklayın kısa süre sonra program açılıyor

şifre yoksa(cofaso) yazın "OK" tıklayın

Ekli dosyalar

• adsız.JPG
    adsız.JPG
    13.6 KB · Görüntüleme: 7
Vala anlayamadım bende daha önceden kurulu 6.1 var sorular nerde ben bulamadım.Ne konuda bir yarışma bu.

Forum istatistikleri

Konular
128,198
Kullanıcılar
449,981
Son üye
Muhammeddt

Yeni konular

Geri