Cofaso 6,1 ( E - Plan 6,1 ) >Türkçe & Sorunlar Buraya !!!

Kontaktör ana kontağını nasıl oluşturacağız veya sembol kodu nedir?

arkadaşlar ben üç fazlı prizi bulamadım bana kodunu acele söylermisiniz...

Kontaktör ana kontağını nasıl oluşturacağız veya sembol kodu nedir?

arkadaşlar ben üç fazlı prizi bulamadım bana kodunu acele söylermisiniz...

sn ahmet
sembol kütüphanesi ıec normu kütüphanesi X22 kodlu sembolü kullanın

sn ercü sizde aynı kısımda S08 kodlu sembolü kullanın ama kullanımdan önce aynı çizim sayfasına bobin sembolünü ekleyin

SAYGILAR

Son düzenleme:
merhaba arkadaşlar; benim bir sorunum var, bir proje çizdim 16 sayfalık ve bu projeyi yedekledim, şimdi program yedeği okumuyor, dosya uzantısı (.ebk) yardımlarınızı bekliyorum...

Sayın Hasata,

evvela buraya sayfanın boyutunu yaz lütfen, ayrıca bence ya bana özel mesaj gönder, ya da üreticiye başvur bence. Arkadaş bu sitede yazıyor, ismi Turgay.

Selamlar

cadsaopaulo

sayın cadsaopaulo;

sayfanın boyutu 1,05mb, mail adresinizi verirseniz projeyi yollayım bide siz deneyin,

otomasyon ogrencısyım 12 hazırana kadar staj yerı bulmam lazım yardımcı olurmsunz arkadaslara ıletırmısınz ıslemlerım bıtmıs olması lazım dedıgım tarıhe kadar elektronık teknısyen teknıker muhendıs kase ve ımza yetkısı olcak kısıler yanı ok eger yardımcı olursanız sevınrım

Cofaso 6.1 isimli programınızı incelemeye başladım döküman ve videoları indirdim.

Bir sorum olacaktı cofaso 6.1 de bizim seçtiğimiz motorun gücüne bağlı olarak programın kendiliğinden sigorta vs değerleri belirleme gibi bi nitelii varmı ?
Yoksa biz yine autocad'de çizer gibi her şeyi tek tek yerleştirip sigorta kontaktör vs değerleri yine elle tek tek girmek zorundamıyız ?

arkadaşlar cafaso güzel bi yazılım 2 haftadır kullanıyorum ve çok memnunum. benim sorunum S7 300 ve 400 e ait modülleri bulamamak. eğer bana yardımcı olursanız sevinirim. şimdiden teşekkür ederim.

Sn. ataryatar merhabalar.

Size konu ile ilgili yardımcı olabilmem için bana iletişim bilgilerinizi gönderiniz. İstediğiniz makroları size gönderebilirim.

Kolay gelsin.

Forum istatistikleri

Konular
128,196
Kullanıcılar
449,973
Son üye
sfc16

Yeni konular

Geri