bosch rexroth sürücü

rexroth indiramad sürücüde sürekli F8022 Aarımı alıyorum enkoder,sürücü ve kablo değiştirdim ancak sorunu çözemedim bu konu ile elinde bilgi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum.ayrıca elinizde türkçe kaynak var ise paylaşırsanız sevinirim.....şimdiden teşekkür ederim.. (bu sürücüler hakkında fazla bilgim yok önerilerede açığım)

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
kardeş drivetop diye bir program var,en son versiyonu 16v olması lazım...rexroth sürücüler için..sürücülerin özel bir kablosu var..genelde turuncu renkte bir kablo..onunla bağlanıp hataları görebilir..ve alarmları silebilirsin,resetleyebilirsin..başka türlü resetleme zor benim bildiğim..bende böyle sorunu hallediyordum

bosch rexroth ile tanışalı 5 ay bile olmadı ama ne kadar karmaşık olduğunu az çok öğrendim. . piyasada varlığından bile haberim yoktu, daha çok robot otomasyonunda kullanılıyo sanırım. Sorununu yardımcı olabilmek isterdim kardeşim ama malesef :( inş. çözersin . .

bosch rexroth ile tanışalı 5 ay bile olmadı ama ne kadar karmaşık olduğunu az çok öğrendim. . piyasada varlığından bile haberim yoktu, daha çok robot otomasyonunda kullanılıyo sanırım. Sorununu yardımcı olabilmek isterdim kardeşim ama malesef :( inş. çözersin . .

Schneider Servo Motor ve Sürücüleri kullandım , Omron Kullandım ama Bosch kadar kalitelisini görmedim.

Forum istatistikleri

Konular
128,189
Kullanıcılar
449,957
Son üye
sezercakmak

Yeni konular

Geri