Bilinmeyen ,tanımlanamayan usb modül.!

ozgurece-TA3HGU

Katılımcı Üye
Değerli forum arkadaşların ilaç firmasının reklam amaçlı dağıtılan ürünlerinin içindeki USB cihazın ne olduğunu bulamadık. Detaylı resimleri ekliyorum. PC nin USB girişine takılınca modül ucundaki mavi led 1 kez yanıp sönüyor. Bu modül nedir. ?

o1t6HQ.jpg

o1tFJG.jpg

o1tZeb.jpg

o1t4ks.jpg

o1tMcS.jpg

Bir IR alıcı olabilir mi? Sanki bir kumandası varmış ve bilgisardaki bir programa konut veriyormuş gibi düşündüm ben. O mavi led arkasındaki şeyi daha net görmemiz mümkün mü?

Değerli forum arkadaşların ilaç firmasının reklam amaçlı dağıtılan ürünlerinin içindeki USB cihazın ne olduğunu bulamadık. Detaylı resimleri ekliyorum. PC nin USB girişine takılınca modül ucundaki mavi led 1 kez yanıp sönüyor. Bu modül nedir. ?

Ekli dosyayı görüntüle 84464
Ekli dosyayı görüntüle 84465
Ekli dosyayı görüntüle 84466
Ekli dosyayı görüntüle 84467
Ekli dosyayı görüntüle 84468

Barkod okuyucu ile ilğili olabilirmi ?

Bilğisayara usb takılınca aygıt yöneticisinde ne olarak görünüyor ?

Son düzenleme:
Değerli forum arkadaşlarım cevaplarınız için teşekkür ederim. Modülü USB takınca cihaz tanıyor (tüketici denetimi aygıtı.)ama barkodları okumadı belki özel bir software ihtiyaç olabilir.

o17VtH.jpg

Güzel bir yerden yakalamışsınız. Ancak ilgili sayfada barkod okuyucu değil lazer alıcısı olduğu belirtiliyor.

Anladığım kadarıyla toplantı/sunum gibi yerlerde anlatıcının slaytları ileri geri değiştirmesini sağllıyor.

Ekli dosyayı görüntüle 84477
Haklısınız, alıcı deyince ve ilaç firması olduğunu bildiğimden direkt Barkod okuyucu dedim ama durum bahsettiğiniz gibi geldi bana da.

Bluetooth hard copy cable replacement server PC nin Bluetooth modul yazılımı Atheros Communications un .Diğer modul ile ilgili bir bildirim değil.

Forum istatistikleri

Konular
128,299
Kullanıcılar
450,131
Son üye
mrtblkl

Yeni konular

Geri