beko f07 hatası verdi

mohikan67

Üye
motor arızası halledildi (kömür değişti) şimdide f07 hatası verdi su girişini yanlış bağlamış olabilirmiyim yada su seviye sensörü nerede tarif mümkünse :)

durduk yere su seviye sensörü problem çıkarmaz. sensör soketini kontrol edin. ince bir tornavida ile soket iğnelerini sıkıştırın. üzerindeki ayar vidaları ile oynamayın. kömür değiştirmek için sağa sola yatırdıysanız sensör hortumundan su gitmiş de olabilir.

durduk yere su seviye sensörü problem çıkarmaz. sensör soketini kontrol edin. ince bir tornavida ile soket iğnelerini sıkıştırın. üzerindeki ayar vidaları ile oynamayın. kömür değiştirmek için sağa sola yatırdıysanız sensör hortumundan su gitmiş de olabilir.
su sensörünün yerini bulamadım ben amatör bir tamirciyim

makinayı geriye yatır ya da üst kapağını çıkar. yukarda bir parçadan aşağıya siyah ince bir hortum iniyor.

alakanıza tşk ederim çamaşır makinamı bir amatör olarak sadace 10 TL harcama yaparak tamir ettim kanyak nick li arkadaşımıza ve tüm forum takipçilerini tşk ederim

Forum istatistikleri

Konular
128,191
Kullanıcılar
449,964
Son üye
lelaxi

Yeni konular

Geri