auto set-up

hakan007

Üye
arkadaşlar ilk defa foruma katılıyorum.rg12c regleri auto setup yapıyorum ilk kademeyi 5-6 defa alıp bırakıyo sonra sıra ile 12 kademeyi alıyo ama ölçmleri yapmıyor.bende manuel tanıttım.ilk kademe 2.5 kwar rst program 10 seçili akım trf 600/5 ctr 120 girdim ne yapmalıyım saygılar

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
ilk kademeye en büyük kondansatörü bağlaman lazım öncelikle sonra da kondansatör bölümüne gidip tanıyamadığı kondansatör var mı yokmu ona bakman lazım şayet kondansatörü tanıyamıyorsa(sebebi kond arızalı,kontaktör çekmiyordur,çekse bile kontaklarda sorun olabilir veya otomat çalışmıyordur bir de fazları kontrol et) ki tanımaz sa off diye belirtir bunu şayet tanıdysa set e basarak kvar ınıda görebilirsin kolay gelsin

arkadaşlar ilk defa foruma katılıyorum.rg12c regleri auto setup yapıyorum ilk kademeyi 5-6 defa alıp bırakıyo sonra sıra ile 12 kademeyi alıyo ama ölçmleri yapmıyor.bende manuel tanıttım.ilk kademe 2.5 kwar rst program 10 seçili akım trf 600/5 ctr 120 girdim ne yapmalıyım saygılar

ßu tanıtma problemi ile ilgili bende aynı olayla karşılaştım. BÜTÜN KONDANSTÖRLER MANUEL TANITTIM...
Herşey normal ama arkadaşımın dediği gibi tanıma problemi oluyor bu rölede..
işin kurdu olmuş arkadaşlardan konuya ele almalarını bekliyor ve şimdiden yapacağınız yorumlara tşk ediyorum

Merhabalar.
Tanıma problemi derken kastettiğinizi biraz daha açıklarsanız memnun oluruz. Yani seyhmusbaba nın dediği gibi kademelere baktığınızda off mu görüyorsunuz. Bilgi verebilirseniz yardımcı olma şansımız artar.

arkadaşım sistem de yük yok iken tekrar tanıt yük var iken tam olarak kondansatörleri okuyamıya bilir.

Forum istatistikleri

Konular
128,327
Kullanıcılar
450,170
Son üye
billurwan

Yeni konular

Geri