Adi çin malı ürünleri kullanmayalım

söylemeye dilim varmıyor ama Burası Türkiyeburada para insan hayatından değerlidir...

insanlar böyle ...elektriğin E harfinden anlamayan ve bu meslekten para kazana zaat var ne diyeceksin ... ustalık kalfalık belgesi yok işletme açmış ticari ruhsat almış elektrikçilik yapıyor ...malzemeler ne işe yarar b si nedir c si nedir bilmiyor ....bu durum kimin kabahati ....herkese kazası belasız çalışmalar dilyorum...

bence durum bu kadar vahim deil ...ben ankaradayım insanların çoğu anlatabilirseniz ikna oluor...ucuz mal istemi,olar. simensi , legrantı biliorlar.....ondan olsun diolar.....ama dier yandan çin malı sigortası , kaçak akımı olupda evinne beş milyarlık avize alan insanlarda var.......

Arkadaşım sana katılıyorum.Ben genelde elektrikli banyo şohpeni montaşı yapıyorum. Müşteri ne marka alırsa alsın onu takıyordum. Ama maalesef senin dedigin markalardan 32 amper kaçtane taktıisem başımı agrıttı yerine sıemens takdım bende memnunun müşteride.3 KURUŞ PAHALI OLSUN İYİSİ OLSUN DERİM.

ARKADAŞLAR TÜRKİYE DE ELEKTRİK MALZEME ÜRETİMİ DİBE VURMUŞ SADECE KABLO GİBİ BAZI MALZEMELER ÇİN DEN GELMİYOR ODA YAKINDA GELİR BELKİDE YOLDA VEYA GELMİŞ. YERLİ ÜRETİCİ MALİYET YÜKSEK DİYOR FİYAT YÜKSEK KALIYOR AMA AVRUPALIya DAHA UCUZA VERİYOR İÇ PİYASAYA PAHALI VERİYOR ÖNCE BİZ ÜRETELİM TÜKETELİM .... KALİTE FAZ NÖTR AL GÖTÜR BİTMEZ FİYATLARDA HEP FARKEDER KALİTE DE FARKEDER

önce içimizdeki adi kişileri temizlemek saf dışı bırakmak lazım

Ben bu yazıyı 2010 yılında yazmışım.Geçen hafta kızkardeşimin evi FLASH marka sigorta yüzünden az daha yanıyormuş.4 yaşındaki oğlu elektrikli battaniyeyi prize takıp evden çıkmış.Kız kardeşim ve eniştem bu olayı fark etmemişler eve geldiklerinde iyi ki erken dönmüşler yatak yanıp kül olmuş!Telefon ettim ve evde takılı sigortaların FLASH marka olduğunu öğrendim.Elektrikli battaniye kısa devre yapmış ve sigortalar atmayınca battaniye yatağı tutuşturmuş.Ya benim kız kardeşim ve yeğenlerim uykudayken bu olay olsaydı?3 TL'lik sigorta yüzünden bir aile yok olacaktı belkide!

Forum istatistikleri

Konular
128,191
Kullanıcılar
449,965
Son üye
Pentium55

Yeni konular

Geri