İlk CNC Denememiz

Çok başarlı ve bir o kadar profesyonelce bir çalışma olmuş, tebrik ederim. İnşallah emeklerinizin karşılığını Maddi anlamda da alırsınız

bende katılıyorum allah kolaylık versin

masrafın bir kısmını ben bir kısmını arkadaşım yaptı, ticari bir düşüncemiz olmadığından da oturup hesaplamadık, ancak konunun ilk sayfalarında bazı maliyetler var buradan bir fikir edinebilirsiniz.

bu işte biraz yabancıyım, bilgisayar kontrolünü nasıl yapıyorsunuz?

pc'de Mach3 programı var, kontrolü onunla yapıyoruz, forumda mach programı ile ilgili geniş bilgi bulunmakta.

Gerçekten çok başarılı bi çalışma olmuş arkdaşlar emeğinize sağlık. bende bu tarz bi tezgah yapmaya çalışıyorum. rica etsem cnc kontrol kartı olarak ne kullandıgını öğrenebilrmiyim ?

Gerçekten çok başarılı bi çalışma olmuş arkdaşlar emeğinize sağlık. bende bu tarz bi tezgah yapmaya çalışıyorum. rica etsem cnc kontrol kartı olarak ne kullandıgını öğrenebilrmiyim ?

Teşekkürler,

usb kontrol kartı kullandım üzerinde leafboy77 gibi bir sey yazıyordu, forumdan gpeker arkadaşımız bu ürünlerin satışını yapıyor, almak için onunla irtibata geçebilirsin,

yapacağın makine için sana başarılar, kolay gelsin.

Ellerinize,emeğinize sağlık.Çok profesyonel ve çok başarılı bir çalışma olmuş,Allah nazardan saklasın inşallah.Daha iyisi de yapılamazdı herhalde.Grup olarak bundan sonraki tasarımlarınızla devam edecek çalışmalarınızda da başarılar dilerim.Deneme videosunda da başarılı görünüyor.Kolay gelsin.

Ellerinize,emeğinize sağlık.Çok profesyonel ve çok başarılı bir çalışma olmuş,Allah nazardan saklasın inşallah.Daha iyisi de yapılamazdı herhalde.Grup olarak bundan sonraki tasarımlarınızla devam edecek çalışmalarınızda da başarılar dilerim.Deneme videosunda da başarılı görünüyor.Kolay gelsin.

Çok teşekkürler, saygılarımla.

Teşekkürler,

usb kontrol kartı kullandım üzerinde leafboy77 gibi bir sey yazıyordu, forumdan gpeker arkadaşımız bu ürünlerin satışını yapıyor, almak için onunla irtibata geçebilirsin,

yapacağın makine için sana başarılar, kolay gelsin.

teşekkürler kardeşim Allah işini rast getirsin şimdilik bıraz düşünme aşamasındayım önce iyi bi araştırma yapmak lazım. bu arada sormak istediğim bi kaç konu var bu tezgah ile ilgili acaba mail adresni gönderebilrmisin. tekrar başarılar dilerimmm

Forum istatistikleri

Konular
128,191
Kullanıcılar
449,967
Son üye
Gokhanttu

Yeni konular

Geri