Yeni CNC'nin zamanı geldi

makineyi toplanabilinir olarak tasarlamak önemli olan işte :D

Abi gerçekten güzel çalışma oluyor bu ara forumu pek takip edemesemde sizleri geriden takip ediyorum :) Allahın izni ile harika olacak. Rölyef çalışması yaparsam forumda paylaşırım sizlerle

Abi gerçekten güzel çalışma oluyor bu ara forumu pek takip edemesemde sizleri geriden takip ediyorum :) Allahın izni ile harika olacak. Rölyef çalışması yaparsam forumda paylaşırım sizlerle
Ne tür rölyef yapmayı düşünüyorsun? Ben evin duvarına 1 metrelik (2 parça) ahşaptan bir rölyef yapmayı düşünüyorum ama makine bitince inşallah.

Dün sigmaların bir kısmını aldım. Kalanını yarın kesecekler. Bugün de alüminyumları aldım. Yarın kısmetse alt kasayı kesmeye başlarım.

Yakında olaydım gelirdim yardıma...Kolay gelsin.Takiptesin;)

Güzel çalışma olmuş, kolay gelsin :)

Yalnız bu yuvarlak gövdeli routerları nerden buluyorsunuz ya? Çok estetik duruyor. Ben bunlardan robota takmayı düşünüyorum estetiğinden dolayı. Arel veya HSD tipi motorlar kütük gibi duruyor. Nereler satar bu motorları ac midir dc midir? Bilginiz var mı?

Ne tür rölyef yapmayı düşünüyorsun? Ben evin duvarına 1 metrelik (2 parça) ahşaptan bir rölyef yapmayı düşünüyorum ama makine bitince inşallah.
Abi yapabilirsem desenli Türk Tarihini anlatan bi çalışma düşünüyorum . Mesala "Malazgirt" konulu daha bi fikir oluşmadı.

Ilk parcalar hazir.

image1.jpg

image2.jpg

abi aletin gönyesi hafif yamk diyordun gönyesi mm bile bozuk olsa bu yeni makineyide aynı makinede kesiyosun bu sefer bu parçalarda gönyesiz olacak bence bu şekilde yapma derim

Forum istatistikleri

Konular
128,289
Kullanıcılar
450,118
Son üye
TheTwize

Yeni konular

Geri