Yeni cnc için tavsiyeler

Sorun değil farklı yerlere dagılsada bir noktadan gene konu ilişkili

Sent from my E5603 using KontrolKalemi Forumu mobile app
evet kusura bakmayın biraz dağıttık.

Doğuş kalıp fena kesmiyor. Ama kargosu sorun bence. İllaki aluminyumlarım ezilme riski oluyor kargoda... mümkünse gidin alın.

Yeni makinalar için tavsiye. Spindle'ın önden başkayacak ek bir levha mutlaka yapın.

Bu arada online parça aluminyum satın alabileceğimiz bir yer biliyor musunuz? 20cmx20cm bir parça lazım bana mesela ama online satan bir yer bulamadın.

Doğuş kalıp fena kesmiyor. Ama kargosu sorun bence. İllaki aluminyumlarım ezilme riski oluyor kargoda... mümkünse gidin alın.

Yeni makinalar için tavsiye. Spindle'ın önden başkayacak ek bir levha mutlaka yapın.

Bu arada online parça aluminyum satın alabileceğimiz bir yer biliyor musunuz? 20cmx20cm bir parça lazım bana mesela ama online satan bir yer bulamadın.

Online zor abi gıcık iş kimse uğraşmaz. Sanayici adama online iş sakat iş heleki malzemeci ise :D

Online zor abi gıcık iş kimse uğraşmaz. Sanayici adama online iş sakat iş heleki malzemeci ise :D
Bir de kargocular, adam otelin kapısına bıraktı 20 kg yumuşatıcı bidonunu bizde kapıya teslim dedi, sonra fıtık oldum nutukları ... :)

MetalAVM'yi gördüm de güvenemedim bir türlü. Foruma da reklam kokar olur diye soramadım. Deneyen var mı?

Dünya sanayicisi çin, aliexpress'de kargo bedava kapıma kadar satıyor.

Foruma da reklam kokar olur diye soramadım.

İyi ve uygun fiyatlı malzeme temini çoğu dar bütçeli proje için önemli. Firma adı kullanmaktan oto sansürle kaçınırsak kendimize zarar vermiş oluruz. Forum yönetiminin de bunu istediğini sanmıyorum, eğer kuralları bu yönde ise gözden geçirmelerini öneriyorum.

Tam tersi iyi ve kaliteli ayrıca kötü ve pahalı malzeme fiyatlarını, bilgisini paylaşmalıyız. Çoğu amatör olan arkadaşların piyasa fiyatlarını ve nereden temin edilebileceğini bilmeleri beklenemez, forumdan da öğrenemiyorsa zarar görür. Forum da önemli bir işlevini yerine getirememiş olur. Yazılanlardan daha iyisini bilen, bulan da hemen altına eklerse herkesin ulaşma şansı olur.

Son düzenleme:
MetalAVM'yi gördüm de güvenemedim bir türlü. Foruma da reklam kokar olur diye soramadım. Deneyen var mı?
Ben sürekli alışveriş yapıyorum. Hiç sorun yaşamadım. Özel ölçü için arayınca da yardımcı oluyorlar.

Yalnız 5 bin serisi alüminyum satıyorlar. Senin için OK ise sorun olmaz. Ben genelde çelik ve delrin alıyorum onlardan. Alüminyum hiç almadım.

bende metal avmden alu alıyorum
sorunsuz ve çok ilgililer. malzeme ulaştı mı memnun musunuz diye aramışlardı hatta

Valla şaşırttı beni. Ben bir ara niyetliydim almaya buradan. Sizlerin yorumunu göremeyince vazgeçmiştim. İyiki sormuşum.

Aslında sizin aracılığınızla forum yöneticilerine söylesek "Ne, nereden alınır, Tavsiyeler, Şikayetler" diye bir başlık açsalar sabit. Atıyorum şimdi komperator alacağım. Nerede uygundurdur, TR'den mi almalı vs. Bir türlü karar veremedim.

Son düzenleme:

Forum istatistikleri

Konular
128,605
Kullanıcılar
450,607
Son üye
Xuxi

Yeni konular

Geri