win 7 sahiplik hakkında

Doğrudur win 7 de de kullanıcı hesabı var ama benim bahsettiğim başlıktada yazan win 7 sahiplik kunusu:) Resim yükleyecem ama bir türlü müsait olamadım

Tamam musait oldugunda yukle bakalim neymis bu sahiplik nerde yaziyomus merak ettim:)

Tamam musait oldugunda yukle bakalim neymis bu sahiplik nerde yaziyomus merak ettim:)

mxtq9.png

sayfada üçüncü sırada anonimous görünüyor

mxttr.png

bunlarda sayfanın aşağısındaki kullanıcılar

mxtvu.png

mxtwy.png

bilgisayar-yereldiskc-özellikler-güvenlik-gelişmiş-sahip-düzenle-diğer kullanıcı yada guruplar-gelişmiş-şimdi bul dediğinde buradaki kullanıcı isimleri çıkıyor.

Sahiplik diye birsey yoktur kulanici hesabidir o guesst admin hesabi gibi kulanici hesaplarinda silebilirsin..

arm 10 cihazindan tapatalk vip ile gönderdi

Windows 7 ve 8 de de windowsun ve linüxün eski sürümlerinde de olduğu gibi dosyalarda owner yani sahiplik yetkisi vardır. dosyayı yapan kişi yani dosyanın sahibinin hakları vs vs bu haklardır bunlar. Mesela dosya Çalıştırılabilir mi? Okunabilir mi ? Yazılabilir mi gibi yetkiler de bu haklara göre verilir. Gerçi siz Truva Atı = Trojan olduğunu bile bilmeden işkembeden sallamaya alışmışsınız. bunu nereden bileceksiniz. bana işimi öğretmene çalışmıssınız. gülüyorum :)

Bu resimdeki kullanıcılar normal kullanıcılar fakat. sen resmi ben normal yazıyı yazarken eklemişsin. o dediğin kullanıcılar normal kullanıcılar. bunlar system yönetiminde de görünür. bunlar senin bilgisayarındaki kullanıcı guruplarıdır. ister aktif edersin ister etmezsin. Bunlar her bilgisayarda vardır.

:D sahiplik değil bunlar kulanıcılar işte dediğim şeyler baştan beri resimlerdede yazıyor kendinde yazmak zorunda kalmışsın gereksiz konu uzaması dedğim gibi o dediğin pc ni n kendi kullanıcı hesabı ve kulanıcı kaldır ekle vesaire vesaire.... konu kilitlenmeli yöneticilerce..

:D sahiplik değil bunlar kulanıcılar işte dediğim şeyler baştan beri resimlerdede yazıyor kendinde yazmak zorunda kalmışsın gereksiz konu uzaması dedğim gibi o dediğin pc ni n kendi kullanıcı hesabı ve kulanıcı kaldır ekle vesaire vesaire.... konu kilitlenmeli yöneticilerce..
Sn joker yukarıda dosya yulunu belirttim win 7 de xp den biraz daha gelişmiş olarak kullanıcılara sahiplik yetkisi verebiliyorsun yani win 7 de ki denetim masasındaki kullanıcı adı kısmıyla alakası yok,bu bir klasöre hangi kullanıcının erişimine izin ve sahiplik verme konusu.eğer işletim sistemin win 7 ise yukarıdaki yolu takip ederek sende ulaşabilirsin bu sahipliklere

Son düzenleme:
Sn joker yukarıda dosya yulunu belirttim win 7 de xp den biraz daha gelişmiş olarak kullanıcılara sahiplik yetkisi verebiliyorsun yani win 7 de ki denetim masasındaki kullanıcı adı kısmıyla alakası yok,bu bir klasöre hangi kullanıcının erişimine izin ve sahiplik verme konusu.eğer işletim sistemin win 7 ise yukarıdaki yolu takip ederek sende ulaşabilirsin bu sahipliklere

Arkadaşlar ben geçen gün pc için sahiplik alma ayarlarını yaparken sahipler kısmında başka kullanıcı isimleri vardı mesela anonimous un ismi var beni hackledilermi acaba bilmiyorum hoş hackleselerde bişey yok ama beni rahatsız etti şimdi bu sahipliği nasıl kaldırabilirim tavsiyeleriniz nelerdir yardımcı olursanız sevinirim.
son mesajında ne diyosun ilk mesajında ne diyosun bi bak ya ilk mesajda klasor izniyse Anonymus la ne alaka Anonymus bilgisayarın kendi hesabıdır hepsinde vardır sen ilk mesajda ne diyosun Anonymuskimdi :D necidir hala uste cıkmaya çalışıyosun bozmak istemiyorum aslında sussan ama anlamıyorum işte sorunların var sanırım :D bilmiyosan sor bilmediğin sey için kafanda entrikalar kurma bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp ilkokul mezunu olarak söylüyorum sana emin ol ben ne doktora yapanlar bozdum şu önündeki pc ile prof eğitimi bile görürsün

- - - Updated - - -

ha birde sahipler kısmında Anonymus :D ilk mesaj

Bilmediğin şeylerde bilmediğini söyleyebilmek en büyük mertliktir. Bunu yapabilmen için nefsinin kölesi olmaman lazım. Baksana senin resim yüklemeni görmediğim için tekrar mesaj atmışım. Hava atmaya çalışırken karşısındakinin deniz kendisinin su damlası olduğunu görünce konu kilit demeye başladı :)

son mesajında ne diyosun ilk mesajında ne diyosun bi bak ya ilk mesajda klasor izniyse Anonymus la ne alaka Anonymus bilgisayarın kendi hesabıdır hepsinde vardır sen ilk mesajda ne diyosun Anonymuskimdi :D necidir hala uste cıkmaya çalışıyosun bozmak istemiyorum aslında sussan ama anlamıyorum işte sorunların var sanırım :D bilmiyosan sor bilmediğin sey için kafanda entrikalar kurma bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp ilkokul mezunu olarak söylüyorum sana emin ol ben ne doktora yapanlar bozdum şu önündeki pc ile prof eğitimi bile görürsün

- - - Updated - - -

ha birde sahipler kısmında Anonymus :D ilk mesaj

ilk mesajımda neyse sonundada onu yazmışım sahiplik kunusu ama sen hala ısrarcı davranıyorsun bence sen bilmediğin ve ilk defa burada duyduğun bir meseleye yorum yapmışsın kendi mesajlarına bak istersen.Üste çıkmak gibi bir niyetim yok zaten üstteyim üstte olduğumu sen kabul etmiyorsun o kadar.Haa evet sorunlarım var ve burada paylaşıyorum senden olmazsa şimdiye cevap almıştım zaten.Boşuna kirlilik yapıyoruz.Evet bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp bende zaten öğrenmeye çalışıyorum ilkokul mezunu meselesini geçtim.O değin Anonymus varya Anonymous diye yazılıyor bilmiyorsun ama zahmet edip yazan yerede bakmıyorsun ve öğrenmiyorsun hem Anonymous yazan yer ilk resmin üçüncü satırında ilk mesaj falan değil yani.Umarım anlamışsındır anlamadıysan sorabilirsin.

ha ha ha imlayamı geçtik şimdi destikçinde fena ya dostum senin sorunların var belli neyse görünen köy klavuz istemezmiş...
o Anonymus varya o Anonymus :D işte o Anonymus kulanıcılarda kullanıcıların içerisinde anonim o sahipsiz gariban biri gariban bi hackerda olabilir :D bi şey yoksa kalsın bırak takılsın pc de :D sen haklısın pc nin kitabını yazmıs abi :D ama arada bak bu anonim yerinde duruyomu dolaşıyomu bilgisayarda puha ha ha ha :D

yaşa sen :D

Forum istatistikleri

Konular
128,215
Kullanıcılar
449,996
Son üye
Serhan10

Yeni konular

Geri