win 7 sahiplik hakkında

veysel28

Profesyonel Üye
Arkadaşlar ben geçen gün pc için sahiplik alma ayarlarını yaparken sahipler kısmında başka kullanıcı isimleri vardı mesela anonimous un ismi var beni hackledilermi acaba bilmiyorum hoş hackleselerde bişey yok ama beni rahatsız etti şimdi bu sahipliği nasıl kaldırabilirim tavsiyeleriniz nelerdir yardımcı olursanız sevinirim.

:) "Anonymus" ingilizcede bilinmeyen, isimsiz anlamlarına gelir. Yani anonimdir, sahipsizdir. Muhtemelen daha önce hiç ayar yapılmadığındandır, default ayarları öyle olduğundandır belki arkadaşım. İlla anonymus hacker grubu olarak algılamamak lazım.. Anonymus'dan başka hangi kullanıcı isimleri var peki?

Valla bikaç tane daha var aklımda değil şimdi akşam bakar tekrar yazarım olmazsa resim yüklerim ilgin için teşekkürler dediğin gibi varsayılan olarakta yüklenmiş olabilir.

Anonymus proxy programı kullandı isen bazıları o hesabı açıyor. mesela bu top eleven isimli facedeki oyunda token kazanmak için video izleme vs gibi işlemler yaptı isen o programlardan biri açmış olabilir.

Sahiplik diye birsey yoktur kulanici hesabidir o guesst admin hesabi gibi kulanici hesaplarinda silebilirsin..

arm 10 cihazindan tapatalk vip ile gönderdi

Sahiplik diye birsey yoktur kulanici hesabidir o guesst admin hesabi gibi kulanici hesaplarinda silebilirsin..

Sanırım sen xp den bahsediyorsun win 7 de sahiplik vardır.

Yo hepsinde kulanici var win 7 dede 8 dede gercek adida budur win 7 de de kulanici hesaplari bolumu vardir :)

Doğrudur win 7 de de kullanıcı hesabı var ama benim bahsettiğim başlıktada yazan win 7 sahiplik kunusu:) Resim yükleyecem ama bir türlü müsait olamadım

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
127,964
Kullanıcılar
449,610
Son üye
cagriaytmz

Yeni konular

Geri