Wifi Kombi Termostatı

Arkadaşlar Merhaba;

Sakarya Üniversitesi İnşaat Mühendisliği 3. sınıf öğrencisiyim, konunun inşaatla pek bir yakınlığı yok aslında tamamen hobi olarak ve içten gelerek elektrik-elektroniğe ve pc'ye ilgim var. Geçenlerde, acaba evdeki kombinin oda termostatını iphone'dan internet yoluyla kumanda edebilir miyim diye düşündüm ve araştırmaya girdim google'da beni bu siteye attı.

Şu anda kombiye kabloyla bağlı bir oda termostatı var bunu öncelikle kablosuz olarak modeme bağlamak istiyorum olmazsa kabloyla. Daha sonrasında dışardan iphone'la termostata bağlanıp ev sıcaklığını öğrenmek ve değiştirmek istiyorum. Bu konuda bana yol gösterirseniz ve yardımcı olursanız çok sevinirim

Teşekkürler...

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
fikri begendim bana daha profosyonel yardım gerekiyor gibi geldi ama umarım başarabilirsin...

çok güzel bir fikir uygulamaya konulu ise çok faydası olabilir.

araştırmanızı akıllı ev sistemleri dogrultusunda derinleştirin..başarılar..

piyasada bunlar zaten mevcut ama pahalı ürünler Knx ürünlerine bakmanı tavsiye ederim yeniden icat etmek biraz zor.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,250
Kullanıcılar
450,065
Son üye
4r4wn

Yeni konular

Geri