Usb ucu kesip fiş takmak

Esmer352

Üye
Merhabalar herkese evimde bir alet var güç kablosu 220 v luk bende aynı kablodan var ama diğer ucu usb . Ben o usb ucu kesip yerine fiş bağlarsam her hangi bir problem olur mu ?

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Merhabalar herkese evimde bir alet var güç kablosu 220 v luk bende aynı kablodan var ama diğer ucu usb . Ben o usb ucu kesip yerine fiş bağlarsam her hangi bir problem olur mu ?
USB kablolar incedir, ne işte kullanacaksanız ona uygun kablo kullanmanız gerekli aman dikkat edin. Eğer bu koşullar sağlanıyor ise kullanın.

şimdi merak ettim ben, bu alet 220 volt ve güç kablosu usb kablosuyla aynı merak ettim bu alet nedir? ne işe yarar. ha bu arada usb kabloları galiba 5 volt için dizayn edilmiştir aklımda öyle kalmıştı.

usb kablosu ile 220v verme yanar yanmasa da çabuk bozulur iletkenler 500mA itibari akkor oluyor yangın riski olur.

usb kablosu ile 220v verme yanar yanmasa da çabuk bozulur iletkenler 500mA itibari akkor oluyor yangın riski olur.
Teşekkürler usb kablosu kalın güçlü bir kablo üstünde 300v yazıyor bir sıkıntı çıkmaz diye düşünüyorum . Zaten yenisini internetten sipariş edeceğim

Forum istatistikleri

Konular
128,260
Kullanıcılar
450,082
Son üye
feritkvl14

Yeni konular

Geri