Kablolu oda termostatini kablosuza cevirmek

Merhabalar arkadaşlar, şu an kombide kablolu oda termostati takılı ben kablosuz oda termostati sipariş verdim.Sorum şu kombinim içini açmaya gerek kalmadan ben eski,kablolu oda termostatini kablosunu kesip, yeni kablosuz oda termostatinin alıcısının sinyal klemensine bağlayıp ayrıca alıcıya 220 v harici besleme versem uygun olurmu

Sanmıyorum ama kablolu oda termostatinin kablosunun kombide bağlandığı sokete kablosuz oda termostatini bağlantı yaparsam sıkıntı cikarmi acaba ?

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
zaten geldiğinde görürsün sorun olmaz sizin dediğiniz gibi bağlanıyor ayarlarını dikkatlice yapın cihaz ile alıcısı arasında adaptasyon gerekebiliyor ( wifi icin) kurulum kılavuzunu iyice okursanız çok rahatlıkla yapabileceğiniz bir olay kolay gelsin

Forum istatistikleri

Konular
128,191
Kullanıcılar
449,964
Son üye
lelaxi

Yeni konular

Geri