USB kontrol kartları ve dizüstü bilgisayarlar

Yari sentetik bor yagi. Farkli metaller icin farkli karisim oranlari var. Guzel faydalari var:
- talasi takimdan uzak tutuyor.
- takimi sogutuyor.
- daha kolay talas cikiyor.

Dolayisiyla takimin omru uzun oluyor ve parcanin yuzey kalitesi daha puruzsuz oluyor.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Süper çalışıyor yahu. Bir de benim hatam, kesme yağını biraz koyu yapmışım. Koyu olunca kesmiyor. Takım malzemede kayıyor. Her zaman %4 katardım ama ölçü kabını bulamadığım için göz kararı doldurdum. Fazla olmuş. Onun da etkisi var.
Abi gözüne kalibrasyon uygula :).

Hoşgeldin Kayserili.

Kartı aldım ama 1 hafta sonra postaya verdiler. Bilmem ne festivalleri varmış. Sonunda postaladılar ama 1 hafta geçti halen tracking bilgisi görünmüyor. Festivalden dolayı postalarda yığılma varmış. İnşallah benim kart güme gitmez.

Bu arada, kendi kartımı tamir ettikten sonra keşke bunu almasaydım.

bu günlerde hızlandı gönderiler bu ara hızlı geliyor ben her ay neredeyse 1 tane 2 tane şey alıyorum çinden

asenyurt benim henuz cinden hic alisverisim olmadi odeme konusunda en guvenli yol sence hangisi ben kredi kartimdan sanal kredi karti olusturup limitini alacagim urun fiyatinda tutup alisveris yaptiktan sonra tekrar cok dusuk limite cekmeyi dusunuyorum yada daha kisa bir yontemi varmi paypal hesabim vardi taa eskilerden paypal dahami guvenli olur acaba ?

aliexpress çok güvenilir
kendi bünyesinde geliştirdiği alipay yöntemi ile kredi kartınızdan güvenle para çekiyorlar.
hatta benim kredi kartım kayıtlı tek tıkla alışveriş yapabiliyorum.
ama başka sitelerin ödeme yönteminin güvenilirliğini bilemem

Benim kartın daha yeni takip bilgisi görünmeye başladı. 1 ay içinde gelir artık.

TB6600 sürücülerim geldi. AKZ250 postaya verilmiş ama takip bilgisi yok halen.

hayırlı olsun, induction'a giriryormuşsun bu arada

Forum istatistikleri

Konular
128,615
Kullanıcılar
450,617
Son üye
Fatih Gültekin

Yeni konular

Geri