Ups seçimi

Merhabalar
Muğla Bodrum arasında yaşıyorum ve sürekli olarak anlık elektrik kesintileri oluyor. Bosch Marka orta boy bir buzdolabı kullanıyorum. Bu elektrik kesintileri 4 5 saniye kadar sürüyor ancak günde 3 4 kez olabiliyor.
Buzdolabının bozulmaması için nasıl bir Ups almam gerekir. 1000va yada daha fazla mı olmalıdır?

buzdolabı kaç watt ?
buzdolabının kaç watt ile çalıştığını öğrenin ve o watt değerinin biraz üzerinde bir ups alabilirsiniz.

Merhabalar
Muğla Bodrum arasında yaşıyorum ve sürekli olarak anlık elektrik kesintileri oluyor. Bosch Marka orta boy bir buzdolabı kullanıyorum. Bu elektrik kesintileri 4 5 saniye kadar sürüyor ancak günde 3 4 kez olabiliyor.
Buzdolabının bozulmaması için nasıl bir Ups almam gerekir. 1000va yada daha fazla mı olmalıdır?
bende bodrumda yaşıyorum, benim dolabım liebherr, hiç bir şey olmaz merak etme

Hocam sadece yazanlar şunlar

Robert Bosch Hausgeräte GmbH E-NR. KDV33V03NE / 02 FD 8908 100025 KDV33V0ONE BUZDOLABI KUEHLSCHRANK / BUZDOLABI TOPLAM HACİM (BRÜT) / BRUTTO Gesamt / TOPLAM BRUT HACIM BUZDOLABI SES / NUTZINHALT KUHLEN / TAZE GIDA DEPOLAMA Systems Kontrol DONDURUCU SES NET / NUTZINHALT GEFRIEREN / Donmuş GIDA DEPOLAMA Systems Kontrol FREEZING KAPASİTE / GEFRIERVERMÓGEN / DONDURMA KAPASITESI 220-240 V R600A 75 gr. Tip KIKSVT33 SINIF / KLASE / SINIF: T 309 235! : 68 I 4,0 kg / 24 sa 155 W 1,00 A 50 Hz TS EN 153 CE KEMA AEUR

Teşekkür ederim
Cihazın en az 10 a veya 16 a sigorta ile çalıştırınız diyor.
en az 10 amper sigorta ise 2.200 watt tüketim var demektir.
kullanım klavuzu ektedir.

Merhabalar
dolap bu mu?
59815

Ekli dosyalar

• 9000336351_A.pdf
    1.8 MB · Görüntüleme: 3
UPS in,elektrik sarfiyatını artıracağını unutmayın.Ayrıca,en iyisini bile alsanız,3-5 yıl sonrao da başınıza problem olacak !

Son düzenleme:
Bildiğim kadar (en azından bazı buz dolaplarında) elektrik kesintisi ve peşinden gelmesi ile dolap belli bir gecikme ile devreye girer.

Forum istatistikleri

Konular
128,180
Kullanıcılar
449,946
Son üye
kerim2756

Yeni konular

Geri