Trafo İmalat Fabrika Gezisi

slm burçin fotolor iyi ama ben yaklaık 5 yıldır orta gerilim yağlı trafo ve orta gerilim akım gerilim trafosu test sorumlusuyum sorularınıda yanıtlıyabilirim

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
bu yıl ben de düzenledim trafo fabrikasına gezi, ama etik olarak izin almadan fotoğrafları yayınlamayım.izin verirlerse paylaşırım

Og kademe baĞlantilarina bakinca buranin balikesİr best olduĞu anlaŞiliyor. bİr dÖnem maksan'da kademelerİ doĞrudan bobİn ÜstÜnden Çikiyordu.

Fotolar için çok teşekkür ederim izninle ben bu fotoları kullanmak istiyorum ama bi sorunum var fotolar üstündeki yazıları silip ingilizcesini yazmam lazım bunu nası yapabilirim photoshop deneyimim çok az başka bi yoldan bunu yapabilir miyim teşekkürler

kenanxxx ' Alıntı:
Fotolar için çok teşekkür ederim izninle ben bu fotoları kullanmak istiyorum ama bi sorunum var fotolar üstündeki yazıları silip ingilizcesini yazmam lazım bunu nası yapabilirim photoshop deneyimim çok az başka bi yoldan bunu yapabilir miyim teşekkürler

Tabiki bu konuda yardımcı olurum sn.kenanxxx profilimdeki msn adresimi eklerseniz elimden geldiğince yardımcı olurum.

Saygılarımla...
Kolay Gelsin...

teşşekkürler kardeş... ;)
ülkemizin bilgi seviyesini yükseltme adına faydalı bir çalışma çok teşekkürler..

Hayır Sn.individual burası Balıkesİr Best trafo fabrikası.

oncelıkle hersey ıcın tesekkur edıyorum.. acaba bı trafo ımalatında olup bıtenlerı en ınce ayrıntısına kadar anlatan ve muhendısı hesapları ınceleyen bı kıtap varmı onerebılırmısınız bende 1. elektrık-elektronık muhendısıyım.. tesekkur edıyorum kolat gelsın

benim dönem ödevim var çekirdek nüveli (dairesel) transformatör ama bi türlü bulamadım yardım edebilir misiniz şimdiden tşk..

Forum istatistikleri

Konular
128,260
Kullanıcılar
450,082
Son üye
feritkvl14

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri