teknik servis 25 tl olan pompanın değişmine 180 tl aldı ne yapım bu adamı ben şimdi

Merhaba Sayın Sezercan
Verdiğiniz bilgiler için teşekkürler. Duble termostat sıcaklık ayarının dışında belirli bir sıcaklık değeri aşıldığında güvenlik amaçlı anlaşılan.
Bahsedildiği gibi20..90 vb termostatlar da, güvenliğini bilmiyorum ama kullanılır görünüyor.
Başarılar dileriz.

Merhaba Sayın Sezercan
Verdiğiniz bilgiler için teşekkürler. Duble termostat sıcaklık ayarının dışında belirli bir sıcaklık değeri aşıldığında güvenlik amaçlı anlaşılan.
Bahsedildiği gibi20..90 vb termostatlar da, güvenliğini bilmiyorum ama kullanılır görünüyor.
Başarılar dileriz.

ben teşekkür ederim.kolay gelsin

geçmış ola uzerıne soğuk su iç dıyeceğım zamanın varsa uğraşmaya elınde belgen varsa parayı gerı alırsın 180 tl için bırkaç gunun kaybolacak bana kalırsa ne derım bılıyormusun nalet olsun oyle servıse der kafamdanda silerım farzedelım dilenciye sadaka verdım derım
nasıl geri alacam nereye müracaat edecem
zaten takdığı parça aşırı ses yapıyor bugün gelecek bakalım

merhaba elınızde belge varsa tuketıcı koruma derneğıne gıt bence onlara bu kişiler hakkında şikayet mutlaka gelmıştır koruma derneğı işin arkasını bırakmaz yeterkı elınde belge olsun yanlız şuda var servis ucretını kendı kafalarına gore yazamazlar beledıye bu yapılan iş için servis bedelı belırlemıştır örnek vereyım bır televızyonun arka kapağını tamırcı açtıysa hiçbir parça takmasa dahı arıza tespıt bedelı olarak bırkaç yıl önce 65 tl ıdı şımdı bılmıyorum arızalı televızyonu tamıre gotur tamırcı kapağı açtığında 65 tl ödemek zorundasın:) kullanılan malzeme harıç sızın cihazınıza beledıye servis bedelı 180 tl liste fıyatı koymuşsa yapacak bişey yok

Teşekkür ederim arkadaşlar! Termosifon dijital göstergeli beko marka bir termosifon. emniyet termostadının iki ucu dijital göstergeye giriyor.Diğer iki uç ise ayarlı termostata bağlanıyordu yanlış hatırlamıyorsam.Duble termostat ile sorun çözülecekse denemekte fayda var. Ancak rezistansın kenarından inceden bir su sızıntısı olduğunu tespit ettim.Oysaki etrafını sıvı conta ile güzelce kapatmıştım.Tekrar iş çıktı.Termosifon, "beni at, benden sana hayır yok!" diyor; ama ben inatla onu hayata döndürmeye çalışıyorum.Bakalım bu inatlaşmayı kim kazanacak.

İnşAllah(c.c.) sorununz çözülür.
Sızıntının olduğu yer hangi malzemedir acaba? Kolay veya uzun ömürlü çözümler üretilebilir. Aliminyum sarı kaynağının yanı sıra bazı özel yapıştırıcılar bulunmakta. Sıvı contanın yerine uygun olmadığı durumlarda başarılı olmadığını ifade edelim.
Veya çelik macunu da uygulanır mı tam bilgim yok.
Başarılar dileriz.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,180
Kullanıcılar
449,945
Son üye
kerim2756

Yeni konular

Geri