Tabanca Havya Çalışma Süresi

HAyırlı olsun daha doğru seçim.
Teşekkür ederim de nedir bu gudubetlik anlamadım.
Amazondaki sipariş yoldayken para iadesine dönüştü.
Aslında iyi de oldu. N11'de daha ucuzunu buldum onu aldım.
https://urun.n11.com/lehim-ve-havya/kl-klkh8040-kalem-tipi-havya-P368839882

Kalem havya mutlaka ısı kontrol ile kullanılmasını öneririm. İki kademeli değil. dimmerli devresi olması yapacağınız lehimin kalitesini çok etkiliyor.

Kalem havya mutlaka ısı kontrol ile kullanılmasını öneririm. İki kademeli değil. dimmerli devresi olması yapacağınız lehimin kalitesini çok etkiliyor.
Bu da benim 60w lık Terminatör.
2yıl önce Ali den 25tl kargo dahil almıştım.
Şimdi 35 TL vergi hariç olmuş.
Günde en az 1 saat kullanırım. Yeni kalın serinin en ince uç seti aldım. İnce seriler ısıyı lehim noktasına tam taşımıyordu. En düşüğün bir tık üstü ayarda kullanırım. Topraksız kablosu dahil çok çok hafif. Elinizi tuttuğunuz yerde ısı yok denecek kadar. Sıcak bölüm kısa.
Markası önemli değil çünkü bu tiplerin 60w lık modeller bence güzel.
Herkese tavsiye eder. Eleştirilerinizi kesinlikle bekler,
Başarılar dilerim.

IMG_20201015_171450.jpg

Bu da benim 60w lık Terminatör.
2yıl önce Ali den 25tl kargo dahil almıştım.
Şimdi 35 TL vergi hariç olmuş.
Günde en az 1 saat kullanırım. Yeni kalın serinin en ince uç seti aldım. İnce seriler ısıyı lehim noktasına tam taşımıyordu. En düşüğün bir tık üstü ayarda kullanırım. Topraksız kablosu dahil çok çok hafif. Elinizi tuttuğunuz yerde ısı yok denecek kadar. Sıcak bölüm kısa.
Markası önemli değil çünkü bu tiplerin 60w lık modeller bence güzel.
Herkese tavsiye eder. Eleştirilerinizi kesinlikle bekler,
Başarılar dilerim.

Ekli dosyayı görüntüle 68031

Bende de var bundan bir tane. Gayet güzel kullanışlı. Uc kısmını değiştirip kullanıyorum. Zamanla deforme oluyor.

Ayrıca uç kararması lehim tutmaması gibi sorunu olan,
Kibar işler yapan ve havya ucu kıymetli olan arkadaşlar için (Ben ucuz taklidini bulamadım)
Aşağıdaki mucize ürünü öneriyorum. Nadiren kullanıyorum. (Nişadır değildir.) Dokunuyorsunuz ve ucunuz lehim kaplanıyor.

Not; Fiyatına bakmadım. kalp rahatsızlığım yok ama, inme gelebilirdi.[emoji16][emoji16][emoji16]

IMG_20201015_185010.jpg

Benim attığım link direkt üretici resmi sayfası.
Yani anlatmak istediğim KLPRO-KLKH 80/40 ile bazı yerlerde satılırken yazdıkları KL-KLKH 80/40 aynı ürün diye düşünüyorum.
Yine resmi sitesinde KLPRO ibaresinin aslında kalem havya markası olarak geçtiğini görüyoruz
Yani PRO herhangi bir ürünün + üstünlüğü veya tipi olarak değil direkt KLPRO markası ile satıldığını düşünüyorum
gJZaVb.jpg

Forum istatistikleri

Konular
128,253
Kullanıcılar
450,072
Son üye
metin ersoz

Yeni konular

Geri