Sigortadan gelen ses neden olur

Serviste aynı şekilde söyledi hiç bir cihazda o problem yok ufo fırın ütü termosifon gayet nırmal calısıyo sıgortada ses yok hatta ufo fırın utuyu aynı anda actım son klimayı actım ses basladı klimayı sadece kapattım ses durdu
Pekiiiii, Klimayı çalıştıran Sigorta başka cihazları da çalıştırıyor mu?

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Pekiiiii, Klimayı çalıştıran Sigorta başka cihazlarıda çalıştırıyor mu?
Evet calısıyor klima hattını hangi sigortaya atsak ses geliyo ve klimaya giden kablolarıda kontrol ettik değiştik
Evet calısıyor klima hattını hangi sigortaya atsak ses geliyo ve klimaya giden kablolarıda kontrol ettik değiştik
Üst dairedki komşuma uzatma çektik ondada aynı ses vardı

Şu an Klimayı çalıştıran Sigortanın çalıştırdığı prizlerden birine bir Ufo takın bakalım ses var mı?

6 adet 32 amper b tipi 6 adet klima mı çalıştırıyorsunuz ?
siğorta kutusunu söküp foto paylaşmanız .
kablo kesitleri az geliyordur .
ben çok piştim uyarısı düdüğü öttürüyor olmalı .

Şu an Klimayı çalıştıran Sigortanın çalıştırdığı prizlerden birine bir Ufo takın bakalım ses var mı?
Denedik ses yok hatta ufo ve ütüyü yanyana koydum çalıstırdım ses yoktu sonra klima fişini uzatmalarla diğer oda prizlerine koydum hangisine koysam ses geliyo
6 adet 32 amper b tipi 6 adet klima mı çalıştırıyorsunuz ?
siğorta kutusunu söküp foto paylaşmanız .
kablo kesitleri az geliyordur .
ben çok piştim uyarısı düdüğü öttürüyor olmalı .
evde tek klima var

Diger cihazlarda ses yok ufo ütü fırın termosifon

Moderatör tarafında düzenlendi:

Klimanın bağlı olduğu Notr Hattı baştan uca kontrol edilmeli, eğer sorun çıkmazsa, Klimadan şüpheleneceğiz.

Eğer bu sorun sizde yaşanıyor, komşuda yaşanıyor ve serviste yaşanmıyorsa, binanın Notr ve Faz Hatları da kontrol edilmeli.

Forum istatistikleri

Konular
128,220
Kullanıcılar
450,007
Son üye
harunppp

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri