Sigortadan gelen ses neden olur

Pano 6 Sigortadan mı ibaret?

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Servis ölçtü ben evde yoktum eşime çektiği akım normal deyip gitmişler doğuda görev yapıyoruz dogru duzgun elektrıkcı de yok

Daire içi prizleri 200watt ölctü elektrıkci normal mi
Sigortaları alttan ve üstten güzelce sıkınız kablolarda gevşemede olabilir. Yine ses yapıyorsa klimaya giden kabloyu başka sigorta da deneyin yine ses yapıyorsa sigortayı değiştirebilirsin.
Hepsini sıkıca sıktık ve sıgortalar degişti

Moderatör tarafında düzenlendi:
Konu bu söylediklerinizden ibaretse aklıma yalnızca Klimanın Notr bağlantısının gevşek olduğu geliyor.

Fakat halen Sigorta üzerinde gevşeklik olması ihtimali de var.

Konu bu söylediklerinizden ibaretse aklıma yalnızca Klimanın Notr bağlantısının gevşek olduğu geliyor.
Serviste aynı şekilde söyledi hiç bir cihazda o problem yok ufo fırın ütü termosifon gayet nırmal calısıyo sıgortada ses yok hatta ufo fırın utuyu aynı anda actım son klimayı actım ses basladı klimayı sadece kapattım ses durdu

Servis ölçtü ben evde yoktum eşime çektiği akım normal deyip gitmişler doğuda görev yapıyoruz dogru duzgun elektrıkcı de yok

Daire içi prizleri 200watt ölctü elektrıkci normal mi

Hepsini sıkıca sıktık ve sıgortalar degişti
Kablo vidanın arkasında kalmış olabilir.

Forum istatistikleri

Konular
128,162
Kullanıcılar
449,922
Son üye
11akif

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri