Schneider atv32hu55n4 sürücü bi anda çıkış frekeansı yükseliyor

ergn10

Üye
herkese hayırlı işler.
Arkadaşlar bir adet schneider atv32hu55n4 sürücüm var harici pot ile frekans ayarlıyorum. Ama bi anda frekansı 50 hz yükseliyor ve bu şekilde devam ediyor. Arıza konusunda nereden başlayabilirim. Teşekkürler

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Hızlanma surecını (rampa) sanıye olarak yukseltın.
Bırde, potu kontrol için yenıleyın. Klavyeden hızlandırmayı deneyın. Bunlar sıze arıza kaynagı hakkında bilgi verecektir.
Pot, orta ucunu "al1" termımalde oldugunda kontrol edın.

Ekli dosyalar

• Ekran Görüntüsü (44).png
    Ekran Görüntüsü (44).png
    209.7 KB · Görüntüleme: 6
Hızlanma surecını (rampa) sanıye olarak yukseltın.
Bırde, potu kontrol için yenıleyın. Klavyeden hızlandırmayı deneyın. Bunlar sıze arıza kaynagı hakkında bilgi verecektir.
Pot, orta ucunu "al1" termımalde oldugunda kontrol edın.
teşekkürler dediklerinizi yapayın inş olur.

Dediklerinizi yaptım rampayı yüksettim olmadı. Enda 2041 digital pot mevcut değiştirdim olmadı. Endanın 7.klemensi AI1 e giriyor. 8.klemensi com a giriyor. 9. Klemensi 10v ye giriyor. Com ile AI1 i yer değiştirdim olmadı. Ne yapmam gerekiyor ki

Fabrıka ayarlarına geri dönüp, rampai-, hsp ayarlarını kullanıma göre ayarlayın.

Fabrıka ayarlarına geri dönüp, rampai-, hsp ayarlarını kullanıma göre ayarlayın.
ustam denedim gene olmuyor hsp ayarını hm yüksek hem düşük yaptım olmuyor anlamatyadım gitti. 20 hz i görünce direk 50 hz e yükseliyor ve bu şekilde devam ediyor. ve pottan da kontrol edilemiyor. sizce başka deneme yolu kaldı mı.

L
sp ile alakası olabilirmi min frekans ile o zaman değer ayarlayamassınız Lsp 0 mi

Forum istatistikleri

Konular
128,252
Kullanıcılar
450,069
Son üye
Qamar Hussain

Yeni konular

Geri