SİZCE EN İYİ ANTİVİRÜS PROGRAMI HANGİSİ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ilk norton , daha sonraki yıllar 2 yıl ard arda panda kullandım. şu anda nod 32 kullanıyorum . panda kadar kesinlikle sistemimi kasmıyor... diğer lerinden de iyi var deniliyor ama kullanmadığım için bilemiyorum ... norton diğerlerine göre biraz daha pahalı olması biraz dez avantaj konu maddiyat diyenler için bir öte yandan ...

saygılarımla
selman

1 yıl boyunca norton internet security kullandım ve çok iyiydi ama malesef süresi bitti yenisini alıp para vermek istemedim ancak o gün bugündür bilgisayarda virüslerden dolayı başım belada bir defasında bildisayara komple format çektim. Norton 360 sanırım daha iyi ama daha pahalı

naçizane fikrim sicile dayalı koruma çok önemli.örnek indirdiğiniz bir program kurma aşamasında size diyorki 600.000 kullanıcısı var.sorunsuz güvenli.bu bilgi bence çok önemli.aynı zamanda kuracağınız programın işletim sisteminiz ile uyumlu olduğuda belli oluyor.norton derim bende.yanlız güncellemeleri otomatik kurmaması dezavantaj gibi geldi.unutmadan pc her boş kaldığında taramaya geçmeside pe hoş değil.olumsuz gelen tarafları belkide ayarlardan düzeltme olanağı vardır.ama önerilen ayarlar her zaman iyidir. norton 1 numara.ama dersenizki bedava olsun.avast ev sürümü 1. seçenek olmalı

Bittefenderı tavsiye ederim. oyun konsolu dahil laptop gibi ayararıda var. benim netboka kurdum onu bile kasmıyor varın gerisini siz hesap edin. Türkiyede çok az duyulmuş fakat ödüllü bir virüs yazılımı. Geçenlerde BİM e gelmişti hemen 2 paket aldım(10tlden):))

Kaspersky kasıyor norton ne görse sorun çıkarıyo bence en iyisi avast:D

1-2 bilgi vererek belki fikir sahibi olmanızı sağlarım
Örneğin chip dergisi kaspersky kullanarak gönderir CD lerini.
HSBC McAfee dağıtır kullanıcılarına

ben nod 32 kullanıyorum çok güzel bir virüs pragramı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forum istatistikleri

Konular
128,217
Kullanıcılar
450,000
Son üye
ozproje46

Yeni konular

Geri