SİZCE EN İYİ ANTİVİRÜS PROGRAMI HANGİSİ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
avira kullanıyorum çok memnunum

benden size tavsiye çift harddiskli bir bilgisayar kullanmanız. özel önemli işlerde güvendiğiniz sistemi düzenli kullanmanız ve ben ücrersiz olan avast ı kullanıyorum sizede tavsiye ederim. diğer sistemle sınırsız özgürce geziyorum. bu arada acronics ile temiz sisteminizi kopyalayarak diğer sistemin sürekli çalışmasını sağlaya bilirsiniz.

benden size tavsiye çift harddiskli bir bilgisayar kullanmanız. özel önemli işlerde güvendiğiniz sistemi düzenli kullanmanız ve ben ücrersiz olan avast ı kullanıyorum sizede tavsiye ederim. diğer sistemle sınırsız özgürce geziyorum. bu arada acronics ile temiz sisteminizi kopyalayarak diğer sistemin sürekli çalışmasını sağlaya bilirsiniz.

teşekkür ediyorum bende şuanda avast kullanıyorum. harici taşınabilir bi harddisk almayıda düşünüyorum .

görüşleriniz ve yorumlarınız için teşşekkür ederim galiba kararımız aviradan yana olucak.

nod32 son günlerde virüs keyloggerarı engelleyemiyor
1.avg bilgisayarı kasmıyacagına inanırsan
2.norton avast

virüsün kasmasındansa antivirüsün kasmasını yeğlerim...bu yüzden kaspersky internet security...(diğer antivirüs programlarının bulamadığı virüsleri bulup siliyor)

bedava diyorsunuz yada ücretsiz bence en iyisi avast yaklaşık 3 sene oldu kullanıyorum bir sorun çıkartmadı

bunu pek bilen yok galiba bitdefender total securty.1 senedir kullanıyorum bilgisayarıma herhangi bir kötü etki bırakmadı.kullanıcı ayarlarını otomatik veya manuel olarak seçiyorsunuz.manuel olarak kullanma seçeniğiyle performans kaybı yaşatmadan kullanabiliyorum bilgisayarı.ayrıca tune up seçenekleriyle Bakım işlemlerini de yapabiliyorum.disk temizleme ve birleştirme işlemlerini registry temizleme de yapabiliyor.benden tavsiye

avira derim kesinlikle yaklaşık 3 senedir takip ediyorum kulanıyorum gerek xp gerek win7 işletim sistemlerimde performans ve güvenlik açısından oldukça iyi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,991
Son üye
multiroots

Yeni konular

Geri