SİZCE EN İYİ ANTİVİRÜS PROGRAMI HANGİSİ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

330nF

Üye
[ı]
Arkadaşlarla birleşip 3 bilgisayarlık bi antivirüs almayı düşünüyoruz sizce hangi programı alalım?​
[/ı]

kendi kullandığım lisansını da aldığımız norton internet security 2011 i tavsiye ederim 2.46 ghz işemci 2gb ram var sanki hiç yokmuş gibi hiç kasmıyo...

NORTONu devletdaireleride kullanıyo diye biliyorum aslında 3 seçenek arasında gidip geliyorum avast internet security , kaspersky internet security ve avira bunardan daha iyileri varmı ? bilgili bi arkadaşımız yardımcı olursa avantaj ve dezavantajları hakkında çok sevinirim

kendi açımdan konuşursam norton oldukça iyi sistemde olup olmadığını neredeyse anlamıyoru.ayrıca sadece bir antivirüs yada internet security değil sonar,eposta koruması,wep koruması,akıllı güvenlik duvarı ve benim gözümde en önemlisi sicile karşı koruması var...tabiki karar sizin...

antivir 'i öneriririm. Sistemi en az kasan antivirüstür. ama her virüsü bulacagını garanti edemem.

yaklaşık 3 ay önce nod32 şirketinin yapmış oldupu virüs güncellemesi ile win7 home premium çökmüştü.çünkü nod32 windows dosyalarını virüs sanıyodu.sonra düzeltilip özür dilendi ama 100lerce pc(benimkide dahil)çöktü.bilmem haberiniz varmı???

Satın almak için kaspersky antivurusun denemesini kurdum bir süredir kullanıyorum fakat pc çok kasılıyor , onu almaktan vaz geçtim. Nod32 güzel fakat virüsleri silmede sıkıntıları var. Neticede bende bakınıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forum istatistikleri

Konular
127,967
Kullanıcılar
449,614
Son üye
Canipk

Yeni konular

Geri