SİZCE EN İYİ ANTİVİRÜS PROGRAMI HANGİSİ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Eset Smart Security... ;)

Norton şaşmayın. Çoğu bilgisayar üreticisi firma norton u tavsiye ediyor. Konu hakkında bilginiz yoksa fiyatına bakınız. Norton 100$ digerleri 20-30$ civarnda.karar sizin. Ben norton internet security kullanıyorum.

4 yıldır Avira kullanıyorum, hiçbir sorun yaşamadım. Yukarıda adı geçen programların hiçbirinin diğerlerinden üstün olduğunu düşünmüyorum. Kullandığınız program kadar, av programının konfigürasyon ayarları da önemli. Bilgisayarın kullanım koşullarına göre (yerel ağ, girilebilecek risk taşıyan siteler, yoğun çevrimiçi dosya paylaşımı, kontrolsüz flash disk vb. medya kullanımı) koruma seviyesi belirlenmeli.

Son düzenleme:
Avast'ı kullanıyorum bir de her sitedeki activex leri çalıştırmıyorum...

şu an yapılan kıyaslamaya göre en iyi antivirüs g-data
AV-Comparatives - Independent Tests of Anti-Virus Software - Welcome to AV-Comparatives.org adlı bir site var antivirüs programlarını karşılaştırıyor oradan faydalanabilirsiiz
deneme sürümünü kullanın memnun kalırsanız satın alın

benim kanaatim ise adı geçen tüm antivirüsler 3 aşaa 5 yukarı hep aynıdır mühim olan kullanıcının kendisidir, ben daha hiç antivirüse para vermedim ünlü olan 5-10 markanın deneme sürümleri ve beta sürümleri idare ediyorum, bir firmanın deneme sürümü bitince diğerine geçiyorum zaten devamlı yeni sürüm çıkardıklarından da hiç boşta kalmadım

benim bildiğim g-data çift antivirüs motoru kullanır bu yüzden mükemmel bir antivirüstür fakat mükemmel bir sisteme ihtiyaç duyar...

2 senedir nod 32 sayesinde pc im çökmedi.daha önce pek çok kez çökmüştü.kendi kendini otomatik olarak güncelleyen ne etlisine ne sütlüsüne karışmayacağınız bir anti virüs sistemi.tecrübeyle sabittir.

format attıktan sonraki gibi temiz benim pc zira antivirüs yok zaten ihtiyaçta yok cafe lerde kullanılan deep freeze pro su ile bütün gün pc ye takla attırsanızda pc yi aç kapa ilk günkü gibi tertemiz olur bilginize :D.......

nod 32 we kaspersky dısına cıkmayın bence..

nod32 alınacaksa hem ESET Smart Security
hemde ESET NOD32 Antivirus almalısınız yoqsa werim saqlamazsınız...

3 kullanıcılı paketleri de cok uyqun iki yazılım birden dusunulur bence... nod 32...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,990
Son üye
alpersirakaya

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri