Regülatör seçimi

Merhaba inşaat elektriği kullandığım için voltaj dalgalanması çok oluyor evdeki ışıklar sürekli kısılıp artıyor
Buzdolabımı bu dalgalanmadan koruman için regülatör almak istiyorum kaç VA lık bir model almalıyım?
Buzdolabının etiketi şu şekilde
1705482010507.png

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Merhaba inşaat elektriği kullandığım için voltaj dalgalanması çok oluyor evdeki ışıklar sürekli kısılıp artıyor
Buzdolabımı bu dalgalanmadan koruman için regülatör almak istiyorum kaç VA lık bir model almalıyım?
Buzdolabının etiketi şu şekilde
Ekli dosyayı görüntüle 104697
Servo regülatör işinizi görmez . Statik regülatörde buzdolabı fiyatı çıkabilir . Kesit kontrolü ve arttırması yapın bence .

regülatör yerine küçük bir ups te işinizi görür. kablo kesiti içinde bir elektrikçi arkadaşla görüşüp gelen hattınızın uygun kesitte döşemesini isteyiniz.

İnşaat elektriği dediğiniz şantiye aboneliği mi? Öyle ise bunun voltaj düşüşüne herhangi bir etkisi olmaz. Sizin aboneliğinizin dağıtım trafosuna olan mesafesi etkili olabilir. 1 km köy trafosuna olan uzaklık sebebiyle bende de özellikle akşam saatlerinde 200 volt'un altına şahit oluyorum. İşletmeye bildirdim henüz bir çözüm olmadı. Faz dengesizliği varsa faz değişikliği de yapılabilir.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,191
Kullanıcılar
449,964
Son üye
lelaxi

Yeni konular

Geri