Regülatör

abcabc00

Üye
Merhaba. Evimde sürekli olarak voltaj dalgalanması olduğundan regülatör alacağım (köy)
Delta, Fcm gibi markaları duydum. Önerir misiniz?
Isı pompası+ evindiğer ihtiyaçları için kullanacağım. Servo regülatör uygun olur mu? Statikler ile arasında ciddi fiyat farkı var?
Bazı kullanıcıların cihazın yandığını söylediğini gördüm. Koruma panosu olması halinde böyle bir durum gerçekleşebilir mi?
Veya herhangi bir arızadan dolayı cihazlarımın arızalanması muhtemel midir?

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Merhaba. Evimde sürekli olarak voltaj dalgalanması olduğundan regülatör alacağım (köy)
Delta, Fcm gibi markaları duydum. Önerir misiniz?
Isı pompası+ evindiğer ihtiyaçları için kullanacağım. Servo regülatör uygun olur mu? Statikler ile arasında ciddi fiyat farkı var?
Bazı kullanıcıların cihazın yandığını söylediğini gördüm. Koruma panosu olması halinde böyle bir durum gerçekleşebilir mi?
Veya herhangi bir arızadan dolayı cihazlarımın arızalanması muhtemel midir?
Servo, ev kullanımı için genellikle yeterli olmaktadır. Düzeltme hızı 80V-85V/Sn. Bu durum düzeltme anında 1-3 saniye gecikmelere sebep olur ve bağlı cihazlara bu gecikme yansır.
Bu nedenle voltajın dalgalanma değerleri önemli, bilgi sahibi olmanız gerekir.

Statik çok daha hassas sistemlerin bulunduğu ortamlarda tercih edilir.

Her zaman tavsiye ettiğimiz gibi; Bunlar küçük ön bilgilerdir. Profesyonel destek almak için ölçümler yaptırın, satın almayı düşündüğünüz firmadan bilgi ve teknik destek isteyin.

Servo, ev kullanımı için genellikle yeterli olmaktadır. Düzeltme hızı 80V-85V/Sn. Bu durum düzeltme anında 1-3 saniye gecikmelere sebep olur ve bağlı cihazlara bu gecikme yansır.
Bu nedenle voltajın dalgalanma değerleri önemli, bilgi sahibi olmanız gerekir.

Statik çok daha hassas sistemlerin bulunduğu ortamlarda tercih edilir.

Her zaman tavsiye ettiğimiz gibi; Bunlar küçük ön bilgilerdir. Profesyonel destek almak için ölçümler yaptırın, satın almayı düşündüğünüz firmadan bilgi ve teknik destek isteyin.
Mucizevi fısfıs wd 40 sıksak biraz daha hızlanmaz mı :)

Mucizevi fısfıs wd 40 sıksak biraz daha hızlanmaz mı :)
Olma mı? Siyatiğe, romatizmaya, diş ağrısına, baş ağrısına, karı koca kavgasına, kaynana dırdırına anında son verir... Her derde deva, her eve şifa.. fısfıs wd40. ✨🤩

Erhan _TR Bey'in belirttiği gibi, dalgalanmanın şekli önemlidir. Servo regülatör günün belli saatlerinde gerilim düşümü yaşanan yerler içindir. Bir başka ifadeyle dalgalanmanın gayet yavaş gerçekleştiği yerler içindir. Hızlı dalgalanma oluyorsa servo düzeltme (çalışma) hızı yeterli olmayacağı için hiç bir işe yaramayacaktir. Statik regülatörler de çok daha pahalı olduğu için evin tamamı yerine belirli cihazların beslemesi için tercih yapılabilir.

Forum istatistikleri

Konular
128,198
Kullanıcılar
449,981
Son üye
Muhammeddt

Yeni konular

Geri