Prototip icin döküm kalıp

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ögrenciyim.ispat yükümlulugum yok.
Sizden parca tasarlamanizi veya kalip yapmanizi istemedim butceme uygun dusecekmi diye ön bilgi alma hakkımı kullanıyorum
Konuyu baltalamayın iyi günler.
Konuyu baltalama falan yok. Boşuna germe ortamı. Detay bilgi vermemişsin hobici de olsa profesyonel de hiç kimse havadan fiyat vermez. Daha detaylı yardımcı olmak için herkes bildiği kadar detay soruyor.

Cafer ustanın her zamanki mizahi yaklaşımıdır.

Sizden parca tasarlamanizi veya kalip yapmanizi istemedim butceme uygun dusecekmi diye ön bilgi alma hakkımı kullanıyorum
sana yardımcı olduk
burası cevabını alabileceğin şeylerin yeri değil
cnc forumu
kimse kalıp dökümü ile uğraşmıyor
ayrıca nasıl bir çelişki bu prototip için kalıp ??

ortada çizim yok detay yok nasıl bilgi verilsin henüz çizilmemiş tasarımı görüp tahmini fiyat verecek kahinlik moduna ulaşamadık kusura bakma ...
hiçbir medyum bunu yapamaz ki medyum değiliz azınlık raporu'nu daha az izle.

küstah kelimesini hatırladım. Uzun zamandır anlamını unutmuştum.

..konu kilitlendin yardim istemem bir hataydi

Son düzenleme:

Seri üretim olmayan bir işin prototipine kalıp maliyeti öğrenci için çok hallice olur.
İspat istemişmiyim?
Ben yaparım demişmiyim?
Balta nerde?
Detay eklemeni rica ettik, imzamızada resim ekleyin diyoruz. Gözlükçüye gideriz, gitmeyiz o da bizim tasarrufumuzda.
Arkadaşlar gerekli detayları yazmışlar, sağolsunlar. Ben başka birşey eklemiyorum.

Son düzenleme:
Arkadaşlar konuyu baştan okudum, soruyu soran arkadaş kötü birşey dememiş ben konuda fazlası ile yargısız infaz olduğunu düşünüyorum, konu kilitlenmiştir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forum istatistikleri

Konular
128,452
Kullanıcılar
450,393
Son üye
emirhan111

Yeni konular

Geri