E planda kontak cızgısı nasıl eklerım

rdoygun

Üye
Şalterin yardımcı kontaklarını kenidisini oldugunu belli etmek için orta kesıklı cızgısı uzatmak ıstıyorum nasıl yapabilirim.Ekli dosyayı görüntüle 107882

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
eplanın sembol sayfasında istediğiniz şekilde sembol mevcut. onu kullanabilirsiniz. yada kendiniz çizebilirsiniz

eplanın sembol sayfasında istediğiniz şekilde sembol mevcut. onu kullanabilirsiniz. yada kendiniz çizebilirsinizgrafd
grafik altında çizgiyi şimdi gördüm adem hocam sagolun
@adem_cotak hocam ben simdi nötr ve toprak baralarını renklendırmek ıstıyorum nasıl yapabılırim ?

grafik altında çizgiyi şimdi gördüm adem hocam sagolun
@adem_cotak hocam ben simdi nötr ve toprak baralarını renklendırmek ıstıyorum nasıl yapabılırim ?
Nötr ve toprak hattına bağlantı tanımlama noktası ekleyip yapabilirsiniz.bağlantı tanımla noktası>bağlantı grafiği kısmında renk ve çizgi özelliklerini değiştirebilirsiniz

Forum istatistikleri

Konular
128,615
Kullanıcılar
450,617
Son üye
Fatih Gültekin

Yeni konular

Geri