PROGRAM YAZABİLECEK ARKADASLAR !!

turkoglu69

Üye
G-code lar ile step motor sistemli bi makine tasarladık üretimine gecicez fakat program sıkıntımız var yazılımdan anlayan arkadaslardan yardım bekliyorum bi kaç kişiyle görüştüm anlamadılar buradada bulamazsam dahada bulamam herhalde saygılar...

G-code lar ile step motor sistemli bi makine tasarladık üretimine gecicez fakat program sıkıntımız var yazılımdan anlayan arkadaslardan yardım bekliyorum bi kaç kişiyle görüştüm anlamadılar buradada bulamazsam dahada bulamam herhalde saygılar...

Ne gibi sıkıntınız var. Biraz daha konuyu açarmısınız.

Juki AMS224E Programmable Sewing Machine - YouTube
linkteki makinenin çalışma prensibini başka bi makineye uyarlamayı düşünüyoruz bunun için program yazdırmam gerekiyor yapılan çizimin g-code larını cıkarıp eksenleri yönlendirecek, makinenin hızını ayarlayacak ,dikiş aralıklarını programdan ayarlama secenegi olacak bunlar zarüri olması gerekenler extra bi kaç özellik daha var onları hiç karıştırmıyorum şu aşamada

Juki AMS224E Programmable Sewing Machine - YouTube
linkteki makinenin çalışma prensibini başka bi makineye uyarlamayı düşünüyoruz bunun için program yazdırmam gerekiyor yapılan çizimin g-code larını cıkarıp eksenleri yönlendirecek, makinenin hızını ayarlayacak ,dikiş aralıklarını programdan ayarlama secenegi olacak bunlar zarüri olması gerekenler extra bi kaç özellik daha var onları hiç karıştırmıyorum şu aşamada

Bu tür özel makinelere program yazdıracağın firma var. İrtibata geçebilirsin.
CNC Teknolojik Yazılım Sistemleri

0262 678 89 12-13

oratalama cıkabilicek fiyat nedir acaba bilginiz varmı ?

oratalama cıkabilicek fiyat nedir acaba bilginiz varmı ?

Ortalama fiyatı bilmiyorum. firmaya istediğiniz fonksiyonları, sınırları belirtip, fiyat talep edin.
Siz makine imalatcımısınız. Yoksa otomasyoncu?
Bu arada benim soyadım da türkoğlu ve anne tarafıda bayburtlu :)

dikiş makinesi dükkanımız var ben kendim cnc router imalatı yapıyrum ama otomasyon konusunda cok acemiyiz henüz bayburtun neresinden acaba akraba cıkıcaz =)

=) biliyorum o köyü sen otomasyondan anlıyomusun acaba

Ben bu sene mekatronik öğretmenliği mezunuyum. Bahsettiğimiz firmada çalışmaktayım. Bölümüm gereği az çok anlıyorum, Çalışma Şartları ağır olduğundan otomasyondan biraz kaçtım :)

Forum istatistikleri

Konular
128,191
Kullanıcılar
449,961
Son üye
omr70

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri