Nötr Hattında Sıkıntı Olur mu?

teşekkürler.

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Nötr ile ilgili bir sorunda bende var :)

banyodaki prize sanırım nötr gelmiyor, faz var ama priz çalışmıyor.

buatı bulamadım :) eğer duvarın içinde nötr kopması var ise bu sorun çözülemez değil mi? dışarıdan nötr çekmem lazım? banyodaki diğer prizden nötr getirmeyi düşünüyorum.
toprak koblosu çalışıyor ise muhtemelen faz toprak arası 220 görmen lazım buattan da toprak kablosunu bulursan nört kablosu yerine kullanabilirsin...

toprak koblosu çalışıyor ise muhtemelen faz toprak arası 220 görmen lazım buattan da toprak kablosunu bulursan nört kablosu yerine kullanabilirsin...

dostum türkiyede toprak nerdee.

lanet olsun ki üç kuruştan kurtarmak için toprak hattı çekmiyorlar hiç bir zaman.

hajı i,şin zor senin :D buat ölçülerine göre :D banyoda eline ufak bir tokmak al hafif hafif vur ses farklılığı olucaktır :D Fayans altındaki boşluk nedeni ile sonrada fare deliği misali aç :D al sana bu kadar :) Rast geLe

Banyoda topraklamayı iptal etmek sakıncalı paşam gece kondularda o olur o :) ıslak zemin Allah korusun ne olur ne olmaz :) sen yinede nötr çek :)

Forum istatistikleri

Konular
128,187
Kullanıcılar
449,956
Son üye
CharmanDear

Yeni konular

Geri