Multimetre ile yeraltı su derinlik ölçümü

Ustam olmasi gereken o zaten de ne yazik ki utopik bir dunyada yasamiyoruz. 2000 krizi bizi de salladi. Pazar donemim o zaman benim de. Ben ancak kendi yaptiklarimi anlatabilirim. Digerleri ne yapti? Neden yapti? Bir sey diyemem. Desem de uygun olmaz...
salla gitsin ya. sen konun başlığındaki soruyu oku nerelere gelmişiz ona bak

salla gitsin ya. sen konun başlığındaki soruyu oku nerelere gelmişiz ona bak
Ustadim en son bakir ve cinko problara 3,14 litre super karisim dok dedik bence ondan sonrasinda aydinlanmis olmasi lazim. Aydinlanmamissa problar kisadir. Biraz daha uzun probe cakmak gerekir. O zaman karisim miktari da 6,28 e kadar cikabilir.
Soru ilk notta cevap ikincisinde.

Son düzenleme:
10 sene önce, çoklu delik üniteli cnc yapmak için forumda soru sorduğumda da aynı şey başıma gelmişti, kendini üstad tanımlayanların, herşeyi bilenlerin, kendilerini internetten tatmin ettiklerini, insanlara fayda sağlamadıklarını gördüm... Neyse ki yabancı forumlarda ve bloglarda bilginin paylaştıkça çoğaldığını bilen insanlar var.
Çoçuğa aldığım elektronik eğitim seti bile suyun, tuzlu suyun, limonun iletkenliğini ölçtürürken, ardunionun toprak nem sensörleri aynı mantıkla çalışmıyor mu? Temmuz ayında aylardır yağmur yapmamış toprak kup kuruyken, altında su olan yerin iletkenliğinin farklı olabileceğini düşünmek bu Ülkede CAHİLLİK

Soru multimetre ile olunca cevap tabii ki hayir... Uygun ekipman ile uygun isler yapmak mumkun. Elinizde gelecek datayi isleyecek bir sistem yoksa, 20 liralik multimetre ne yapsin?

sayın @sami inci , sayın @kocakus hadi ben orta öğreminimi sekiz senede bitirmiş bir anlayışı kıt bir adamım. amma velakin bazı değişmezleri kafama vura vura öğrettiler. bazıları da öğrenmemek için çaba sarfediyorlar. değerli arkadaşımıza birisi alt yazı geçerek anlatsın lütfen multimetre multimetredir, öyle toprakla tarlayla işi olmaz, hatta tezgahtan dışarı çıkmayı bile sevmez. (özel durumlar hariç) tozdan topraktan nefret eder. usta ellerde harikalar yaratır. ama probum toprağa girsin istemem der. yahu der de der. yanisi anlayana sivrisinek misali

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,189
Kullanıcılar
449,957
Son üye
sezercakmak

Yeni konular

Geri