motorlu panjur için zaman ayarı ve gsm kontrol

Teşekkür Ediyorum.yardımınız için.

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
merhaba tolga bey sızın cihaza rakıp çiktı sayın lazkopat arkadaşımız rakıp bendemı rakıp olsam gsm modullu uzaktan kumanda pazarlıyorum nasılsa :)
Android kontrollü kartımı al.O kart pc üzerindende kontrol edilebiliyor.Çıkış Kontaklarıda kalıcı yada bastığın sürece çıkış verecek şekilde ayarlanıyor.Basit bir pc yazılımı ile ilgili rölenin aktif veya pasif edilmesi mümkün her gün istediğin saatte panjurun açılır kapanır.Muhtemelen internet bağlantın vardır.evde olmadığın zamanlarda da internet veya 3g üzerinden evindeki Modem IP ulasmak suretiyle gene aynı işlemi yaparsın eksrtadan da para vermemiş olursun
Saygılar..

merhaba tolga bey sızın cihaza rakıp çiktı sayın lazkopat arkadaşımız rakıp bendemı rakıp olsam gsm modullu uzaktan kumanda pazarlıyorum nasılsa :)

Caniniz sagolsun sorun degil.Favori urunlerime patent aliyorum.simdi de birkac ozel istek devre var.herkesin nasibi vardir.iyi calismalar

Patent ve faydalı model konularını araştırmış olduğunuzu düşünüyorum, fakat ülkemizde ajansların pek bahsetmediği birkaç nokta var. Elektronik ürün için patent hakkı istemek pek bir anlam ifade etmez, eğer ki mevcut olan teknolojiyi/sistemleri aşan bir durum mevcut değilse. Amerika da veya çinde bir firma TCP-IP veya UDP ile sistem kontrolü yapmış ise ve siz buna patent isteme hakkınızı kullanırsanız, zaman ve paranız boşa gider. Üstelik ilgi firma ülke patentini çıkartmışsa (ki yukarıda bahsettiğim projeler tek başına patent veya faydalı model kapsamına girmez) sizin de yapacağınız bir şey kalmaz. Bu konuları göz önünde bulundurmanızı ve ajansınıza patent/faydalı modeli hangi şartları karşıladığınızdan dolayı talep ettiğinizi net bir şekilde sormanızı kendi menfaatiniz açısından tavsiye ederim.

Oncelikle sizin ve tüm islam aleminin kurban bayramı mübarek olsun.tavsiyeniz icin tesekkur ederim patent basvurum farkli cihazla alakali hatta cihaz degil cihazin bir ozelligi ile ilgili basvuruda bulundum.ön incelemeyi gecti.insallah olurda burada da paylasirim.

merhaba bayramınız kutlu olsun benım bıldığım patent işi çok zor faydalı cihaz olarak alabılırsınız ama hiç bır faydası yok patent faydalı cihaz belgesı artık bıttı hele elektronikte yazılım varsa patentı rafa kaldır bence yazılımda iki satır ilave eden faydalı cihaz modelı olarak belge alır universıtede seramık uzerıne bır hoca patent aldı yaptığı ürünü almanyaya ıhraç edıyordu japonyada adamın bırı seramık çamuruna bır başka maden katıp bu ürünün daha kullanışlı olduğunu ıspatladı oda patent aldı kaldıkı yazılım iki satırlık farklılığa bakar o konuda ben hiç çalışma yapmadım ha bırı şikayet edecek patentımı çaldı o zaman bır ust modelını yapar geçerım

arakadaşlar panjur vs harektli motorlu işlemleri için robot modul devresi yaptım bu devreyi akıllı ev sistemlerinde kullanıyorum profesyonel bir modüldür akıllı ev sistem motor devresi - YouTube

not: gsm kotrol modülünü kutuya monte etmedim olduğu gibi sunum yaptım çok gelişmiş bir algoritmaya ve şifrlemye sahiptir emsallerinden üstün bir teknik ve kullanım özelliklerine sahiptir amacım kötülemek değil fakat yapılan çalışma ve projeleri profesyonel formlarda yayınlamak olanağı verildiği için ayrıca form kurucularına teşekkür ederim.... her şeyi firma veya bütçesi uygun olanalrın sergileyip sunduğu veya ticaretini yaptığı bir ortamda bizim gibi kıyıda köşede kalan kırk kanat geçinen kişilerin ulaşabiliceği formların olması güzel saygılar...

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,215
Kullanıcılar
449,996
Son üye
Serhan10

Yeni konular

Geri