Motor çalıştırma problemi

isk_zeki

Üye
3 motor herbiri tek tek çalışacak ve tek duracak.ama herhangi 2si bir de çalışabilecek ama 3.sü çalışamıyacak....

yardım edebilirmisiniz?

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
peki bu motorlar sadece manuel olarak start stopla mı kontrol edilecek yoksa bir limit swich i ile falan mı otomatik mi çalışacaklar? yani biraz açabilir misin

kadirizm ' Alıntı:
peki bu motorlar sadece manuel olarak start stopla mı kontrol edilecek yoksa bir limit swich i ile falan mı otomatik mi çalışacaklar? yani biraz açabilir misin

manuel start stop olacak

1. motor manuel çalıçak ve duracak digerleride tek tek
fakat 2 motoru birdende çalıştırabilecegim yanlız 3.sünü 2.si çalışırken çalıştıramıyacagım

basit olarak sanırım işini görecek ama EKTS programın vardır umarım

Ekli dosyalar

• ayrı.rar
    6.3 KB · Görüntüleme: 0
merhabalar
her motor tek tek çalışacak
1 ile 2 çalışacak 3 çalışmayacak
1 ile 3 çalışacak 2 çalışmayacak
2 ile 3 çalışacak 1 çalışmayacak

Ekli dosyalar

• ayrı1.rar
    5.5 KB · Görüntüleme: 0
sayın amasyalı göndermiş olduğunuz çizimi açamıyorum rica etsem tekrar dener misiniz

kadirizm ' Alıntı:
sayın amasyalı göndermiş olduğunuz çizimi açamıyorum rica etsem tekrar dener misiniz

merhabalar
önce dosyayı masa üzerine çıkarınız. EKTS programını açıp dosyayı buradan açarak kontrol ediniz.

bu şemada da yardımcı kontak kullanmadan işinizi görebilirsiniz

Ekli dosyalar

• ayrı2.rar
    5.5 KB · Görüntüleme: 0
Allah razı olsun arkadalar proğramıda siteden indirdim...

Forum istatistikleri

Konular
128,196
Kullanıcılar
449,975
Son üye
yamanelektronik2023

Yeni konular

Geri