Mini CNC Router

http://www.basitcnc.com

siteniz açılmıyor!

turgut usta kontrol kartınızın 4 ekseni yapabiliyormusunuz varsa hem 3 eksen hemde 4 eksenin fiyatını öğrenebilirmiyim

Turgut bey, yaptıgınız makina benim içim biçilmiş kaftan. Model uçak ve multicopter parçaları keseceğim ve yazdığınız ölçüler tam bana göre. İletişeme geçebilme imkanımız varmıdır. Tel no 5 3 2 4 8 5 2 0 6 1. Forumda yeni olduğum için Buradan yazmak zorunda kaldım.
Saygılar,
Ufuk BAYRAKCI

- - - Updated - - -

Turgut bey, yaptıgınız makina benim içim biçilmiş kaftan. Model uçak ve multicopter parçaları keseceğim ve yazdığınız ölçüler tam bana göre. İletişeme geçebilme imkanımız varmıdır. Tel no 5 3 2 4 8 5 2 0 6 1. Forumda yeni olduğum için Buradan yazmak zorunda kaldım.
Saygılar,
Ufuk BAYRAKCI

Mini cnc router başlıklı Konudaki mdf cnc modelini yapmıyorum . O makina daha cnc ile ilk tanıştığımda yaptığım bir modeldi.o tarihlerde cnc router yapacak malzemeler pahalıydı biz de bu yola başvurduk. Şimdi malzeme bol ve baya ucuzladı.artık eli ayağı düzgün makinalarla uğraşıyorum,Özelden iletişime geçerseniz 35 cmden 150 cmye kadar cnc router yapımıyla uğraşıyorum yardımcı olurum

GÜZEL ÇALIŞMA

Mini cnc router başlıklı Konudaki mdf cnc modelini yapmıyorum . O makina daha cnc ile ilk tanıştığımda yaptığım bir modeldi.o tarihlerde cnc router yapacak malzemeler pahalıydı biz de bu yola başvurduk. Şimdi malzeme bol ve baya ucuzladı.artık eli ayağı düzgün makinalarla uğraşıyorum,Özelden iletişime geçerseniz 35 cmden 150 cmye kadar cnc router yapımıyla uğraşıyorum yardımcı olurum

Merhaba Turgut bey,
Yeni üyeyim ve 20 mesaj sınırına takıldığım için size özel mesaj yollayamıyorum.
Bende Mini ebatlarda cnc router almayı vrya yapmayı düşünüyorum. 45 * 45 tabla ebatlarında bir cnc parçaları alıp kendim yapsam bana kaça mal olur? veya direk siz üretip dışarıya satış yapıyor musunuz?

Saygılar,

Forum istatistikleri

Konular
128,320
Kullanıcılar
450,156
Son üye
oguz24

Yeni konular

Geri