Mikrodalga fan motoru ile kademeli vantilatör

hserdar

Üye

334 kondansatör ve 5 adet on off anahtar ile ile kademeli ayarlı hale getirdim.

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Ustam yaptığın çalışmayı çizim üstünden anlatsan daha iyi olurdu. Sözel izah gücünüz biraz zayıf ( Kınamak için söylemiyorum bende aynıyım. Yazdıklarımın onda birini konuşarak anlatamam yapmaya kalksam. ) Ben arkadaki güzel türküyü dinleyip ne yapıyor ne anlatıyor bu arkadaş diye düşündüm. Bedia Akarturk ablamizda güzel güzel arkadan geliyordu. @sami inci baba da sever herhalde dönemdaşı olarak.

Son düzenleme:
Ustam yaptığın çalışmayı çizim üstünden anlatsan daha iyi olurdu. Sözel izah gücünüz biraz zayıf ( Kınamak için söylemiyorum bende aynıyım. Yazdıklarımın onda birini konuşarak anlatamam yapmaya kalksam. ) Ben arkadaki güzel türküyü dinleyip ne yapıyor ne anlatıyor bu arkadaş diye düşündüm. Bedia Akarturk ablamizda güzel güzel arkadan geliyordu. @sami inci baba da sever herhalde dönemdaşı olarak.
haklısın kardeşim en kısa zamanda çizimi koyayım. ben yalnızca böyle şeyler olabilir diye bilgi vermek için yayınladım.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,263
Kullanıcılar
450,085
Son üye
coşkun memis

Yeni konular

Geri