Laptop almayı düşünüyorum ne önerirsiniz?

toshibadan şaşarsan bu fırsatı güzel güzel tepmiş olursun derim :)

Herkes malını över içerik olarak casper,asus,dell olabilir.Önemli olan güvenilir olması.

ne alırsan al gibid canlısını görmeden alma. pyasada satılanların yüzde 90 i ekran kartı için ram kullanıyo. üstünde yazana bakma. ekran kartı ayarlarından gir kendi gözünle gör. sonra karar ver.

toshiba dan şaşma derim

DELL 5110 B67P87 i7 2670QM 2.20 8GB 750GB 15.6" HD Led 1GB VGA W7Prem(64) Cam Bluetooth bunu al keyfine bak ... fiyatta 2.000 TL civarında

bende bir ara almak istedim ama maddi olarak imkanım olmadı. incledeiklerim arasında asus - sony vaio i5 işlemci destekli harici ekran kartı, en 4 gb ram hdmi çıkış gibi belirgin özellikler yeterli olacaktır... ürün alırken ben öncelikler satış sonrası desteğini ve servis yeterliliğine de bakıyorum. asus ve sony vaio çok iyi yapıyor :)

I7 işlemcili bir hp pavilion al keyfine bak. 2 yılda bir yeni pavilion alırım ve hiç sorun yaşamadım.

Toshiba yada DELL tavsiye ederim
Not: Almanyadaki laptopların klavyelerinde biraz farklılıklar var bilgilendirmek isterim

Benim laptopum hp'dir,ancak tavsiye edebileceğim en iyi markalar,sony,lenovo,dell olacaktır.

almanyadaki notebookların klavyeleri nasıl farklı oluyor harflerin yerlerimi değişik

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,190
Kullanıcılar
449,961
Son üye
omr70

Yeni konular

Geri