Kuzey Irak mı, Libya mı?

aumat

Üye
Sizce Kuzey Irak Erbil mi, yoksa Libya Trablus mu çalışma açısından daha iyi yerler? Eğer birkaç yıllığına ikisinden birine gitmenize yönelik iş teklifleri olsaydı, hangisi size daha cazip gelirdi?

her iki yerden de türkiyeye gidiş geliş kolay ama Libya daha masraflı. Erbil K.Irak'ta, bölgenin dışına çıkayım gezeyim diye birşey çok tehlikeli, ama Libya güvenlik açısından daha iyi.

ben libyada çalışıyorummmm:)))

kardeşim parasını bılmıyorum ama kzey ırak çok guvenlidir ve baya yoğrun bir iş var giden çok yakın bir arkadaşım var baya yuksek bir potansıyeli var bence libyanın parası k.ıraktan çok ıyı değilsen k.ırak tercih et derim

Libyayı Tercih ederdim , daha güvenli gibi geliyor k. ırak'a göre

Libya'yı daha çok tavsiye ederim.
Tabi risk her yerde var unutmayın eğer senin ömrün bitti ise orada da burada da gelir.

O yüzden şöyle düşün sen oralara gitmezsen başkaları isimleri farklı memleketleri farklı insanlar gidecektir.

İyi çalışmalar

kuzey Irakta suleymaniyenin iyi olduğunu söylüyorlar bana, ama oralarda pek dışarı çıkamıyorsun sanırım. Libyanın o güzelliği var.serbestsin, ha şu var irak özellikle... her iki ülkedede sosyal aktivitelerin olduğu söylenemez A sosyal olacaksın yani, kendiniz bir şeyler yaratmalısınız. Buralar para biriktirmek için çok ideal. Ben irakı bilmiyorumama ikisi arasındaki tercihte sana gerçekten parası iyi ise Libya derim. Ben ibyadayım numaram var aşağıda gelirsende yardımcı olmaya çalıırım.

ben lıbyadayım sosyal olanaklar yok ama ıyı para bırıktırırrsın

Forum istatistikleri

Konular
128,246
Kullanıcılar
450,054
Son üye
Kupra040822

Yeni konular

Geri