JENERATÖR SEÇİMİ YARDIM BENZİNLİ ?

aydd

Üye
ARKADAŞLAR
JENERATÖR ALIRKEN HANGİ MARKA ALMALIYIM ?
HONDA MOTOR İYİ FAKAT FİYATI YÜKSEK

7KVA - 8 KVA LIK 2-2,300TL LİK jeneretör arıyorum

bilgisayarlar için kullanıcazz.

17 tane çalıştırsak yeterli olacaktır.

şimdi pc olduğu için elektrikte dalgalanma yaparmı ?

honda motordan sonra hangi marka yada modele bakmalıyım ve hangi özellik olmalı
4 zamanlı avr gibi özellikleri oolmalımı ?
alırken hangi özellikleri olması gerekir yardımcı olun lütfen 4 5 sene idare etsin yeterli

trifaze monofaze olması bana faydası ne olur?

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
merhaba ,

Dizel bir ürün tavsiye ederim . dizel ve kabinli ürün alırsanız ses açısından da oldukça beğeneceğinizi düşünüyorum .
7 kVA lık dizel jeneratörler yaklaşık belirlediğiniz bütçede.
Bu konuda birçok firma var alabileceğiniz.

Benzinli jeneratörleri birçok nedenden dolayı tavsiye etmiyorum .

yaklaşık üç yıl olmuş ama bu konuyu araştıranlar için tecrübe paylaşımı olması dilğiyle
küçük güçlü yani tek daire villa bakkal gibi vb alacak olanlar için benzin ve 4 zamanlı jenaratörlerden şaşmayın derim neden derseniz genaratör bize ne zaman lazım yılda 2 veya 3 defa elektrik kesildiğinde lazımdır benzinli motorlar 1 yılda yatsa 2 yılda yatsa bakımın aksatmadan yaparsanız tek marşta çalışır
dizellerde bu durum söz konusu değildir dizelleri en azından 20 gunde bir çalıştırmanız gerekir
seçimde dizel daha az yakar diyorsanız benzinlilere lpg veya doğalgazı olan yerlerde bu gazlarla çok rahat çalıştıra bilirsiniz
benim düşüncelerim bunlar hepsi tecrübe ile sabiittiriyi forumlar

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,190
Kullanıcılar
449,958
Son üye
maxicten

Yeni konular

Geri