Jeneratör Alacağım Yardımınız Gerekli...

her zamanki gibi gene ticari etik olarak marka iyidir yada kötüdür deyemeyeceğim
ama benzinli jeneratörleri sakın otomatik almayın verimli çalışmazlar çalışır desem yalan olur bende satıyorum ama müşteriye baştan sıkıntısını anlatıyorum

eğer evinizde 3 fazlı su motoru bilmem klima vs yok ise mutlaka monofaze alın ozaman yük dengeliydi dengesizdi sorunu ile uğraşmazsınız .

yazlığa alacaksanız marşlıyada gerek yok kanımcA EĞER 50 yaşın altındaysanız çalıştırılmasında bir sıkıntı olmaz

şu an türkiye piyasası jeneratörde bildiğiniz çöplük başka bişi değil orjinalk ürünler nadir bulunmakta ve fiyatları neredeyse 3 misli
size basit bir örnek vereyim geçen satın aldığım honda orjinal 1kva nın fiyatına 3 tane herhangi tanınmış bir markadan 5 kava alabilirsiniz
kısaca her kış bırkacaksınız yazın gelecfeksiniz akü yok :)
yada uzuzn müddet bekleyecek deşarj olacak
neticede yazlık o kadar lükse heç hacet yok diye düşünüyorum kolay gelsin

kimse kimseyi kandırmasım ürünlerin hepsi birbirinin aynı nedir fark yok yapan adam kim aynı yapılan yer nere aynı

türkiyede jeneratör yapanmı var benzinli olarak yok türkiyede alternatör imal edenmi var portatife yok
ne yerlisisndern bahsediyoruz
hepimiz bal gibi biliyoruz bunların hepsi ÇİN MALI

BAZILARI 2. SINIF BAZILARI 3. SINIF ÇİN MALI
bizizm türkler ucuzu sevdiğimiz için veriyoruz adama alama diyorum yalvarıyorum kendi sattığım ürün alıyor napımm ,

diğer tarfata piyasa ile rekabet etmek istiyorsan satmak zorunda kalıyorsun
ha nedir B.. değil tezek :)

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Teksandan şaşma ...Bne kullanıyorum..Tık demedi ve servis ağı inalnılmaz iyi..

önerin için teşekkürler dostum o zaman aksa jeneratörde karar kılayım hem yerli malı hemde yedek parça bol....

peki bu monofaze jeneratörü gerçi ben bağlayamam ama bunu bağlatmak için fazla bir ücret talep ederlermi.piyasası nedir bilmiyorum kazık yemeyeyim...

selam şehir neresi montaj nerde acaba

Jeneratör almak istiyorsanız benim önerim FG Wilson olur. Biz ofisimizin jeneratör ihtiyacını FG Wilson'dan karşıladık, gayet memnunuz. Tavsiye ederim tüm jeneratör almak isteyenlere

kd 7500 ats. otomatikdir. hem monofaze hem de tifze secenekleri var

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,600
Son üye
psychedelic

Yeni konular

Geri