Hastane Projesi

forumda yayınlayın bizde nasiplenelim.

s.a arkadaşlar.önecelikle daha önceki paylaşımlar için herkese teşekkür ederim.sizler sayesinde meslek dayanışması ölmüyor, ölmeyecek. arkadaşlar bana hastana ve otel projesi lazım ama elinde bulunan var mı? varsa benimle paylaşabilir mi rica etsem...Şimdiden teşekkür ederim...

sevgili dostum öcelikle hastane projelerinde sağlık bakanlığının kalite standartlarını çok iyi bilmek gerekiyor ben tam teşekküllü bir özel hastanede çalışıyorum proje imalat şantiye dönemlerinde aktif çalıştım bir kaç noktada sana yardımcı olmaya çalışacağım
1 yoğun Bakım ünitelerinde ve ameliyat salonlarında partikül ölçümü yapılmaktadır ortam tamamen hijyeniktir bu nedenle aydınlatma armatürleri sıvaaltı camlı etanj 4*14 veya 4*18 watt kare olmalıdır
2 yoğun bakımlarda yatakbaşı ünitesi veya pendantlar bulunmaktadır bunlarda çok sayıda Şebeke ups prizi bulunmaktadır ayrıça herbirisinde en az bir data bir tel merkezi monitör sistemi için data ve acil durum butonu olmalıdır aslına bakarsan tecrübeyle sabit yazmaya kalksam 500 sayfa kitap olur sana mail vereyim veya tel daha rahat olur

amaleliyathanelerde zaten etenj lamba olması gerekiyor ve lamba ve prizlerde ups ile besleniyor yatak başı koyuluyor içinde her şey yeterli sayıda var priz data telefon hemşire çağrı gece lambası var onlarda us ile besleniyor bende özel bi hastanede çalışıyorum

sağolun.mesela şu anda diyaliz ünitesinde uğraşıyorum.burada 4x18 bazı koridorlarda da 2x18 kullanmayı düşünüyorum.uygunm udur? birde bazı çok yataklı ünitelerde tv için kulaklık istiyorlar.bu sorunu daha öncedende belirtmiştim.halen uygun bir priz bulamadım.

Arkadaşlar biri paylaşsın artık lütfen. Bu kadar zor mu ya.. Hem neden mail adreslerini silerler anlamam, zaten kişisel bilgilerimden bakan mail adresimi öğrenebilir eklemek isteyen eklesin arakdaşlar proje çizimi ve mesleki konuda birbirlerimize yardımcı oluruz...

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,991
Son üye
multiroots

Yeni konular

Geri