Hastane elektrik projesi

Arkadaşlar 5 katli bir hastanenin elektrik proje işini yapacağım fakat bu konuda pek bilgim yok hangi aşamadan başlamalıyım yakın zamanda yapılan örnek bir proje olan varmi elinde
Bu konuda tecrübeli bir mühendis veya bilenden yüz yüze görüşüp bilgi plan almalısın...Başarılar!
Tecrübeli bir mühendis yapacak bu işi zaten ben ona yardımcı olmak icin ön araştırma amacli birkaç bilgi istedim bukadar.digerleri kıskandığında topa tuttu sizin bu yaklasiminiz icin teşekkür ederim
Benim reel hayatta ya da hayal aleminde görmem farketmez. Benim işim bana yeter . Bahsettiğiniz iş kervanin yolda düzüleceği bir iş değil. İşin icinde insan hayatı var hastane olunca. Kırsal da düttürük bir bağ evi olsa oturun keyifle çizin derim .
Herkesin işi kendisine yetiyor ben farklı sektörden olduğumu belirttim.bu konuda bilginiz madem yok gelip yorum yapmaya akıl vermeye de yetkiniz olmasın.
Ders kitabından (üniversite) iyi bir plan rastlarsa faydalı olur veya bir yerden kopya çekmeli !!!! Şimdi bu görevi kim vermiş ne cesaret?
Size verilmediği için mi bu kuyruk acınız sizi de anlıyorum iş bitince buraya proje yüklerim bir faydam olur hastane isi yapacak arkadaşlara diğerleri boş beleş insanlar

Son düzenleme:
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Tecrübeli bir mühendis yapacak bu işi zaten ben ona yardımcı olmak icin ön araştırma amacli birkaç bilgi istedim bukadar.digerleri kıskandığında topa tuttu sizin bu yaklasiminiz icin teşekkür ederim

Herkesin işi kendisine yetiyor ben farklı sektörden olduğumu belirttim.bu konuda bilginiz madem yok gelip yorum yapmaya akıl vermeye de yetkiniz olmasın.

Size verilmediği için mi bu kuyruk acınız sizi de anlıyorum iş bitince buraya proje yüklerim bir faydam olur hastane isi yapacak arkadaşlara diğerleri boş beleş insanlar

Buradaki iş bilen ve yaşı ve tecrübesi seni 4 e katlayacak abilerine ukalalık yapacağına bir an önce işini öğrenmeye bak hanım kız. Hadi kolay gelsin .

Son düzenleme:
Bunlara fazla tv programı izletiyorlar herkesi görümcesi sanıyorlar. Orhan abime bile laf yetiştiriyor.

Üç kuruşluk işi kopya çekmek için taa buralara üye oldunuz sonra istediğinizi alamayınca kudurdunuz.
Bakın meslekte yeni olabilirsiniz bunda utanıcalak birşey yok istediğinizi sorabilirsiniz ancak bizim kızdığımız şey en tecrübe gerektiren işi nasıl tecrübesi az kişilere verirler. Hastane en olağanüstü durumlarda bile çalışacak şekilde tasarlanır. Başka sektörden neden başkası için yardım istiyorsunuz. Tecrübeli arkadaşınız takıldığı herhangi bir yerde bize danışabilir belki de biz ondan bir şeyler kaparız. Başkası adına iş yapmayın. Kimse de sizi kıskanmıyor emin olun buradaki çoğu insan (Ben hariç) bu mesleğe ömrünü vermiş bu mesleği buralara getirmiş insanlardır. Kopya çektiğiniz çoğu projenin babasıdır kendileri.

Neydi o ? hem kel,hem hodul bu .Hastaneyi,Pastane anlamış.
Mühendis olması için,500 teneke daha su içmesi lazım.;)Ben,1970
yılında 400 yataklı Askeri Hastane
projesini 3 ayda çizmiştim.Hani,ya
dayak yememiş,ya sayı saymayı bil-
miyor denirya,durum bu.Bilmediğini
bilmeyen tiplerden.Utanıp,gitti zan-
netmiştim.Meğer,kopya çekmeye
gitmiş.:pBilmediğini bilmeyen tip-
ler,ya kendini ya yanındakileri öldü-
rür.Dikkat et,sakın çarpılma.:D

Son düzenleme:
Neydi o ? hem kel,hem hodul bu .Hastaneyi,Pastane anlamış.
Mühendis olması için,500 teneke daha su içmesi lazım.;)Ben,1970
yılında 400 yataklı Askeri Hastane
projesini 3 ayda çizmiştim.Hani,ya
dayak yememiş,ya sayı saymayı bil-
miyor denirya,durum bu.Bilmediğini
bilmeyen tiplerden.Utanıp,gitti zan-
netmiştim.Meğer,kopya çekmeye
gitmiş.:pBilmediğini bilmeyen tip-
ler,ya kendini ya yanındakileri öldü-
rür.Dikkat et,sakın çarpılma.:D

Rapido , aydınger , jilet üçlüsü 😀

Muşamba aydınger,0,1 grafos. :D
Önemli projeler,muşamba aydınge-
re çizilir.0,1 mimari için.Muşamba
aydınger bilen varsa,parmak kaldır-
sın görüyüm kaç kişi.;)

Son düzenleme:

Kısa sürede gelişir başarılı olursun merak etme.

Kısa sürede gelişir başarılı olursun merak etme.
Orhan ustam 8 gün önce bir kavun aldım, balkona attım. Hanim yahu bu çürüyecek, hemde artık yumuşamış ve tatlanmıştır artık dedim . Bugün kestik maşallah tat ve sertlik olarak salataliktan hallice . Dünya artık manyak bir yer oldu . Bal kabağı aşılanmış kavunlar dünyası.

Forum istatistikleri

Konular
128,192
Kullanıcılar
449,967
Son üye
Gokhanttu

Yeni konular

Geri